Projekt Zero: Iluminacje - zdjęcie Projekt Zero: Iluminacje - zdjęcie Projekt Zero: Iluminacje - zdjęcie Projekt Zero: Iluminacje - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy
2 zainteresowane osoby

7,8 / 10

Projekt Zero: Iluminacje

Spektakl warsztatowy studentów II i III roku Wydziału Aktorskiego, zrealizowany w ramach „Projektu Zero”

Marta nie miała łatwego życia. Stach rzadko bywał w domu stając się ozdobą berlińskiej bohemy, ale ona była mu ślepo oddana. Była jego kochanką i matką jego dzieci. Przyzwyczajona do częstych nieobecności ukochanego w domu nie przeczuwała, że już wkrótce opuści on wspólne mieszkanie przy Wohlerstrasse. Dagny pragnęła być dla Stanisława tą jedyną, a stała się jedną z licznych. Kochało ją wielu mężczyzn, ona tylko jednego. Stach zwykł mówić: gdybym nie kochał innych kobiet, skąd miałbym wiedzieć jak bardzo kocham Ciebie Ducha? Moje oddanie polega na testowaniu siebie”. Cała trójka, Stanisław Przybyszewski, Dagny Juel i Marta Foerder spotyka się na wystawie prac Edvarda Muncha przy Unter den Linden 19 w Berlinie.

Projekt Zero jest najnowszym przedsięwzięciem Wydziału Aktorskiego aktywizującym i wspierającym samodzielną studencką działalność naukowo-artystyczną. Jest to specjalny, wewnętrzny program grantowy w ramach którego studenci ubiegają się o dofinansowanie, formułują kierunek swoich poszukiwań twórczych i pod opieką wybranego przez siebie tutora realizują swój projekt artystyczny. W ramach Projektu Zero promowane są inicjatywy interdyscyplinarne, integrujące działalność studentów różnych wydziałów naszej uczelni.

Dzisiejszy świat oczekuje od młodych artystów autonomii, odwagi i zaradności – temu właśnie wychodzi naprzeciw Projekt Zero.

Na scenie występują między innymi Olga Kalicka jako Dagny, Martyna Byczkowska jako Marta, Vova Makovskyi jako Stach, Zofia Domalik jako Chór, Eliza Rycembel jako Chór, Mateusz Kmiecik jako Chór.

Czas trwania: 40 minut

Realizacja

Reżyseria i choreografia: Liwia Bargieł

Muzyka i wykonanie: Mateusz Dębski

Scenografia: Katarzyna Dębska

Kostiumy: Ewelina Brudnicka

Animacje: Zuzanna Głód

Opinie naszych widzów (1)

  • 7,0/ 10

    Świetna gra aktorów, którzy "całą mową ciała" bez słów potrafili wyrazić tak wiele rożnych emocji. Podkład muzyczny był rewelacyjny i brawa dla pianisty! Piękne układy taneczne. Jedyny minus za bardzo ubogą scenografię i nie wpuszczanie do sali choć na 5 min przed rozpoczęciem spektaklu, gdyż oczekiwanie na wejście było stanowczo za długie.

    ag.....@....pl / 24 marca 2017

Teatr Collegium Nobilium - Adres i dojazd

ul. Miodowa 22/24, Warszawa

http://tcn.at.edu.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.