Czarodziejski koncert - zdjęcie Czarodziejski koncert - zdjęcie Czarodziejski koncert - zdjęcie Czarodziejski koncert - zdjęcie Czarodziejski koncert - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

5,0 / 10

Czarodziejski koncert

Mały Widz 4+

Niezwykły, wielokrotnie prezentowany w kraju i za granicą spektakl zrealizowany jest w konwencji "czarnego teatru" - techniki bardzo starej i rzadko w teatrze stosowanej. Niewidoczni dla publiczności aktorzy, z najpospolitszych przedmiotów, przy pomocy rąk i ultrafioletowego światła, wyczarowują obrazy. Jest to przedstawienie o ludzkiej kondycji, o radościach, smutkach i marzeniach człowieka. Opowiada o tym bez słów, zrozumiałym dla wszystkich, uniwersalnym językiem obrazów, wspaniałej muzyki, m.in. Ennio Moricone, Georga Bizeta, Jean Michel Jarre'a, Jona&Vangelisa. Spektakl od lat cieszy się niezmiennym zainteresowaniem publiczności, w równym stopniu wzruszając i bawiąc dzieci oraz dorosłych.

Na scenie występują między innymi Jagna Polakowska, Monika Gryc, Elżbieta Grad, Hanna Banasiak, Jarosław Cupriak, Agnieszka Roszko.

Czas trwania: 50 minut

Zwiastuny

Realizacja

Reżyseria, inscenizacja, oprawa plastyczna i opracowanie muzyczne: Tomasz Brzeziński

Opinie naszych widzów (1)

  • 5,0/ 10

    Spektakl bardzo symboliczny i z dużą dozą abstrakcji jak na rozbrykane 3, 4 5 latki będące uczestnikiem wydarzenia. Dla ogarniętego 7 latka, przygotowanego wcześniej do przeżycia jakim jest tak nietypowe wydarzenie teatralne spektakl jest w sam raz. Sugerowałabym jednak zalecić docelowa grupę wiekową dla spektaklu po to by pracownik teatru nie musiał kilkakrotnie, jakkolwiek bez efektu, zwracać uwagi na niewłaściwe zachowanie i prosić o ciszę w trakcie przedstawienia. Ogólnie wydarzenie inne, ciekawe w swej formie z piękną muzyka.

    m......@....pl / 09 października 2017

Olsztyński Teatr Lalek - Adres i dojazd

Bartosza Głowackiego 17
Olsztyn

http://www.teatrlalek.olsztyn.pl/

Kup bilet