Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Mazowiecki Instytut Kultury

ul. Elektoralna 12, Warszawa

MAZOWIECKI INSTYTUT KULTURY

Mazowiecki Instytut Kultury MIK jest jednostką organizacyjną Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Dążymy do tego, aby MIK był nowoczesnym ośrodkiem edukacji kulturalnej i badań, integrującym działania animacyjne, promującym wybitne zjawiska artystyczne oraz realizującym zadania instytucji artystycznej.

Repertuar Mazowieckiego Instytutu Kultury jest bardzo bogaty spektakle, koncerty, wydarzenia taneczne znajdujące się w ofercie Instytutu oraz wystawiane w ramach projektów: Teatr Mazowiecki, Centralna Scena Tańca, Open Sound i Space of jazz powstają na podstawie wielu znanych dzieł oraz przy współpracy z wieloma uznanymi twórcami.

Bilety i wejściówki na wydarzenia Mazowieckiego Instytutu Kultury w najlepszych cenach można kupić za pośrednictwem portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).