1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie

Mazowiecki Instytut Kultury

MAZOWIECKI INSTYTUT KULTURY Mazowiecki Instytut Kultury MIK jest jednostką organizacyjną Samorządu Województwa Mazowieckiego. Dążymy do tego, aby MIK był nowoczesnym ośrodkiem edukacji kulturalnej i badań, integrującym działania animacyjne, promującym wybitne zjawiska artystyczne oraz realizującym zadania instytucji artystycznej. Repertuar Mazowieckiego Instytutu Kultury jest bardzo bogaty spektakle, koncerty, wydarzenia taneczne znajdujące się w ofercie Instytutu oraz wystawiane w ramach projektów: Teatr Mazowiecki, Centralna Scena Tańca, Open Sound i Space of jazz powstają na podstawie wielu znanych dzieł oraz przy współpracy z wieloma uznanymi twórcami. Bilety i wejściówki na wydarzenia Mazowieckiego Instytutu Kultury w najlepszych cenach można kupić za pośrednictwem portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!