Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem.
Stand-up’er, aktor, kabareciarz, konferansjer. Kwintesencja określenia: “pozytywny wariat“. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Występuje na scenie od 15 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Na swoim koncie ma ponad 1500 występów. Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Zajął drugie miejsce na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK w Rybniku. Założyciel Krakowskiego Klubu Komediowego na Placu Nowym 1. Występuje również na żywo, online na eventach biletowanych oraz streamuje stand-up na imprezy firmowe online.

Zobacz stand-up na Youtube:
https://www.youtube.com/user/marcinwojciechpl/
Zobacz stand-up na facebooku:
https://www.facebook.com/MarcinZbigniewWojciech/videos/1129398670888739/


Bilety i wejściówki na Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).