My, psy w kosmosie - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

My, psy w kosmosie

Ciąg dalszy przygód bohaterów musicalu „My, psy”, zrealizowanego na podstawie książki Henia Psa „MY, PSY, czyli czapka admirała Yamamoto”.

Gromada bezdomnych czworonogów – Rasowa, Ładna, Mądrala, Kulawy, Wierny, Cichy, Czarny i kot Yamamoto, na co dzień prowadzący wygodne życie sybaryty – spotyka się na nieczynnym podłódzkim wysypisku. Ich przyjaciółka Kropka właśnie została uprowadzona przez tajemniczego osobnika zwanego Pstrym. Aby ją ratować, sfora musi wyruszyć… na księżyc. Podróż będzie możliwa dzięki pomysłowości Juniora, genialnego synka Rasowej i Mądrali.

Jak przyjaciele rozwiążą zagadkę porwania Kropki? Czy uda im się zmienić pralkę w statek kosmiczny i uniknąć Czarnej Dziury, która zmienia wszystkich w makaron? Czy prawdziwa mądrość i wierna przyjaźń wystarczą, żeby pokonać złośliwą sztuczną inteligencję?

Jako autorzy tego (mamy nadzieję) pełnego zabawnych dialogów, piosenek i niespodziewanych zwrotów akcji spektaklu muzycznego z licznymi łódzkimi akcentami pragniemy też na serio rozmawiać z młodym widzem o pułapkach cyfrowego świata i o tym, czego Internet mu nie da: o przyjaźni, miłości, odwadze i odpowiedzialności – za psa, za przyjaciela, za swoje miasto. Za planetę.

Za świat, w którym przyszło nam żyć.

Lena Ledoff

Przemysław Dąbrowski

Na scenie występują między innymi Paweł Audykowski, Łukasz Gosławski, Magdalena Kaszewska, Gracjan Kielar, Bartosz Turzyński, Michał Kruk.

Realizacja

Tekst | dramaturgia: Henio Pies

Reżyseria | teksty piosenek: Przemysław Dąbrowski

Scenografia | kostiumy | reżyseria światła: Paweł Walicki

Muzyka | aranżacja: Lena Ledoff

Choreografia: Tomasz Dajewski

Przygotowanie wokalne: Adam Rymarz

Video | multimedia: Aneta Wawrzoła | Grzegorz Habryn

Inspicjentka: Hanna Molenda

Identyfikacja graficzna: Ola Jasionowska

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    super, interesujące, ciekawe, zabane, mądre

    ma.....@gm...il.com / 05 czerwca 2023

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi - Adres i dojazd

http://www.nowy.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.