One Woman Show NIEPRZYKŁADNA - zdjęcie One Woman Show NIEPRZYKŁADNA - zdjęcie One Woman Show NIEPRZYKŁADNA - zdjęcie One Woman Show NIEPRZYKŁADNA - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

9,0 / 10

One Woman Show NIEPRZYKŁADNA

9,0/ 10

Opinie widzów:

"Spektakl petarda! Zabawny i "na temat". Co chwilę utożsamiałam się bohaterką, i śmiałam czasami do łez. Mój facet za to patrzył na wszystko ze swojej męskiej perspektywy i również śmiał się, gdy nagle zaczynał rozumieć pierwsze miesiące mojego macierzyństwa przedstawione z pozycji innej kobiety. Gorąco polecam wszystkim... dzieciatym i jeszcze nie, a także tym, którzy dziecka już się spodziewają. Kobietom i mężczyznom. Bomba!"

"Uważam, że każda kobieta bez wyjątku powinna obejrzeć Nieprzykładną! Nie ważne czy ma dzieci, czy jest w ciąży, czy planuje mieć dzieci, czy ich nie chce mieć! A dlaczego? Monodram ten bez ściemy pokazuje, z jakimi wyzwaniami zmierza się każda kobieta, matka. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Katarzyna Zawadzka pokazała swój fenomenalny kunszt aktorski."

"Polecam gorąco, nie tylko kobietom (mojemu mężowi też się podobało). Z przedstawienia wyszłam spłakana - na zmianę roniłam łzy ze śmiechu i ze wzruszenia.

Na scenie występuje Katarzyna Maria Zawadzka.

Czas trwania: 60 minut
Źródło zdjęcia: autorstwa: Karolina Chaberek

Realizacja

Autorka: Żaneta Odolczyk (na podstawie bloga nieprzykladna.pl)

Scenariusz: Żaneta Odolczyk, Katarzyna Maria Zawadzka

Reżyseria i wykonanie: Katarzyna Maria Zawadzka

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Super, przyda się niejednemu Panu. Cała prawda ....

    bm.....@....pl / 20 marca 2018

Teatr KTO - Adres i dojazd

ul. Zamoyskiego 50
Kraków

http://teatrkto.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.