Gra w performera | Performing Europe - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Gra w performera | Performing Europe

gra performatywna dla max. 6 osób

powyżej 16 roku życia

30 min przed, wydarzenie będzie już aktywne

Zaloguj się na platformie ZOOM

Wydarzenie będzie rejestrowane wyłącznie w celach archiwizacyjnych. Kupując bilet wyrażasz zgodę na rejestrację. Gracze po zakończeniu gry otrzymają linki z jej rejestracją.

Nowa odsłona karcianej gry performatywnej, rozwijanej co roku podczas PE w ramach interdyscyplinarnej instalacji edukacyjnej KIOSK w RUCHU. Jej istotą jest interakcja, refleksja, mierzenie się z wyzwaniami i poszerzanie rozumienia sztuki tańca. To także wspaniałe odreagowanie, skupienie myśli na głębszym odczuwaniu rzeczywistości. Podczas PE będzie można zagrać w nią on-line pod okiem profesjonalnego moderatora. Jako zwieńczenie czteroletniego projektu C/U wyprodukuje specjalną edycję gry i wypuści ją w świat – tak, by można było grać w nią samodzielnie.

***

Gra performatywna powstała na zamówienie projektu Performing Europe 2020 finansowanego przez program Unii Europejskiej Kreatywna Europa – apap (advancing performing arts project).

Performing Europe 2020 to czteroletni kompleksowy projekt, wspierający produkcje, międzynarodową współpracę artystów i prezentacje ich prac, realizowany przez Fundację Ciało/Umysł wraz z 11 europejskimi partnerami sieci apap (advancing performing arts project). Jego celem jest zwiększenie dostępu do tańca i sztuk performatywnych. W projekcie bierze udział blisko 40 twórców, w tym czterech z Polski. Tegoroczny - IV i zarazem ostatni - sezon PE opowiada o tożsamości europejskiej przez pryzmat polskich artystów.

Organizator: Fundacja Ciało/Umysł

Kuratorka: Edyta Kozak

Projekt współfinansowany przez program Unii Europejskiej Kreatywna Europa – apap (advancing performing arts project) oraz Urząd Miasta St. Warszawy

Patroni medialni: TVP Kultura, Miesięcznik Teatr, Didaskalia, NN6T, Magazyn Taniec, taniecPOLSKA.pl, e-teatr.pl, teatrdlawszystkich.eu

Czas trwania: 60 minut

Zwiastuny

Realizacja

Koncepcja IV sezonu: Tomasz Ciesielski, na podstawie gry w Ciało/Umysł, sez I-III

Prowadzenie: Tomasz Ciesielski

Współautorzy: Maja Katarzyna Molska, artyści Performing Europe

Wsparcie techniczne: Irmina Kalotka

Montaż materiałów dodatkowych: Wojtek Kaniewski

Projekt graficzny: Miłosz Wiercioch

Zdjęcie tytułowe: Irmina Kalotka

Produkcja: Fundacja Ciało/Umysł

Kuratorka: Edyta Kozak

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Proste zasady, nic nie trzeba mieć ani umieć. Strasznie ciekawe. Nie wiem, kiedy minął czas. Trochę taka rozmowa na różne tematy wokół własnych doświadczeń z ruchem, obserwacji siebie i świata, trochę można się powygłupiać, ale jak ktoś nie chce, to może tylko odpowiadać na pytania albo nie odpowiadać. Fajnie prowadzone przez moderatora. Żałuję, że na moją grę ktoś kupił bilet i nie przyszedł, bo zablokował miejsce, a strasznie byłabym ciekawa innych ludzi. Chociaż jak jest mniej, to za to człowiek sam może aktywniej pouczestniczyć, bo czas limitowany do godziny (ale i tak nam się tak dobrze grało, że moderator przedłużył trochę). Polecam.

    or.....@gm...il.com / 28 listopada 2020

Fundacja Ciało/Umysł - Adres i dojazd

https://cialoumysl.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.