Wyszukaj frazę:
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Akt w Warszawie

Brak wydarzeń w najblizszym czasie.

Teatr Akt

Teatr Akt jest jedną z nielicznych, całkowicie niezależnych grup teatralnych w Polsce, konsekwentnie uprawiających swój autorski teatr. Działa w Warszawie od 1989 roku. Wyrósł z tradycji „polskiej szkoły pantomimy”, ale doświadczenia występów ulicznych przyczyniły się do poszukiwań nowych środków wyrazu. Sztuka mimu, gestu, plastycznego obrazu, uzupełniana jest elementami cyrku i tańca. Wpisane w poetykę teatru ulicznego działania interaktywne i happeningowe stały się nieodłączną częścią spektakli. Siłą teatru jest zgrana, doświadczona ekipa artystów, mająca na swym koncie wiele wspólnie zrealizowanych przedsięwzięć artystycznych. Przedstawienia plenerowe, parady uliczne, pokazy ogniowe, a także specjalne projekty artystyczne prezentowane są podczas festiwali teatralnych na całym świecie. Podróże są dla zespołu niezmiernie ważną częścią działalności. Równolegle do swej teatralnej działalności teatr zajmuje się oprawą artystyczną różnorodnych wydarzeń specjalnych. Obecna siedziba Teatru Akt znajduje się na Olszynce Grochowskiej, gdzie zespół prezentuje spektakle w plenerze i na scenie, realizuje projekty kulturalne, festiwale, warsztaty. To nietypowe i prawdziwie undergroundowe miejsce tworzenia kultury niezależnej w stolicy. Bilety i wejściówki do Teatru Akt w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne