Wykład online: Spacery UNESCO. Morawski barok: dziedzictwo biskupów ołomunieckich – Ołomuniec i Kromierzyż  (dr Paweł Ignaczak) - zdjęcie

Wykład online: Spacery UNESCO. Morawski barok: dziedzictwo biskupów ołomunieckich – Ołomuniec i Kromierzyż (dr Paweł Ignaczak)

9.60
(10 ocen)
Ołomuniec – przez wiele stuleci najważniejsze miasto Moraw – był też stolicą ważnego biskupstwa, od końca XVIII w. arcybiskupstwa. Spacer przypomni dwa obiekty z listy światowego dziedzictwa UNESCO, związanego z działalnością biskupów ołomunieckich, ale też nakreśli dla nich szerszy kontekst. Prowadzący: dr Paweł Ignaczak –historyk sztuki, związany z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą artystyczną XVIII wieku (sztuki piękne, rzemiosło artystyczne, obyczajowość), twórczością amatorską w XVIII wieku, grafiką dawną (głównie polską i francuską XVIII i XIX wieku), a także historią kolekcjonerstwa i muzealnictwa.

Opinie naszych Widzów

(6)

10/10

Na pewno był świetny, niestety tego dnia nie mogłam go live obejrzeć, bardzo żałuję. Mam nadzieję że może pojawi się jeszcze.

At.....@gm...il.com | 24.11.2021

10/10

Wspaniały, bardzo mnie zachecił do odwiedzenia w przyszłosci pieknych Moraw.

an.....@ho...il.com | 19.11.2021

10/10

Bardzo ciekawy wykład.

e......@in...ia.pl | 18.11.2021

10/10

Chciałam podziękować Panu dr. P. Ignaczakowi za świetny wykład o Ołomuńcu i Komierzyżu. O Ołomuńcu słyszałam często ponieważ są tam często konferencje językoznawcze. A teraz zobaczyłam w pełni jego piękno i krasę. Zapoznałam się także z działalnością B. Fontany. Bardzo dobry materiał ilustracyjny. Świetna konkluzja końcowa, że wizyta cara to zaszczyt! urszula krzysiak

ul.....@....pl | 18.11.2021

10/10

Bardzo dobry merytorycznie wykład. Ciekawa forma. Przygotowany prowadzący.

an.....@....pl | 18.11.2021

Wykład online: Spacery UNESCO. Morawski barok: dziedzictwo biskupów ołomunieckich – Ołomuniec i Kromierzyż (dr Paweł Ignaczak)

Brak terminów w najbliższym czasie

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne