1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie

Brak wydarzeń w najblizszym czasie.

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana - jednostka oświatowa Miasta Krakowa - to publiczna placówka wychowania pozaszkolnego, działająca w systemie edukacji narodowej. Jesteśmy największym pałacem młodzieży w Małopolsce. Od 1952 roku wspieramy krakowskie szkoły oraz rodziców w mądrym, twórczym zagospodarowywaniu czasu wolnego dzieci i młodzieży: rozwijaniu zainteresowań, pielęgnowaniu pasji, poszukiwaniu talentów. Prowadzimy trwające cyklicznie przez cały rok szkolny zajęcia stałe dla uczestniczek i uczestników „z otwartego naboru”, ale także zajęcia dla zorganizowanych grup z krakowskich przedszkoli i szkół. W czasie ferii zimowych i wakacji proponujemy obozy, wycieczki, stacjonarne półkolonie oraz wyjazdowe kolonie. Organizujemy wydarzenia kulturalne, sportowe i edukacyjne adresowane do wszystkich krakowian. Tych, którzy kochają filmy, zapraszamy do Kina Studyjnego PARADOX, a tych, którzy chcą na chwilę odpocząć od miejskiego zgiełku - do naszej filii w Beskidzie Sądeckim, czyli Centrum Wypoczynku JordaNova. Staramy się być dobrym sąsiadem, angażując się w życie społeczności lokalnej i całego miasta. Dlatego Centrum Młodzieży przy Krupniczej 38 to także miejsce spotkań: rodzinny ogród oraz letnie atelier, przyjazne i otwarte dla rodzin z dziećmi, młodzieży, seniorów i wszystkich krakowian szukających wytchnienia w centrum miasta.

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne