Średnia ocena

3 oddane głosy

10,0 / 10

"Za kurtyną" - przegląd artystyczny Lelenfant oraz cyrk z Peru

Zapraszamy na przegląd artystyczny projektu Lelenfant „Za kurtyną”! Są to finałowe prezentacje dzieci i młodzieży z trzech wrocławskich osiedli Brochowa, Złotnik i Kowali. Premierowe pokazy to piękna metafora przyjaźni, sztuki i edukacji, podczas których publiczność będzie miała okazję odkryć potencjał przedstawicieli młodego pokolenia, które zamieszkuje w naszym mieście. Spektakle są przygotowywane w duchu metody edukacyjnej "dzieci uczą dzieci", w której dzieci uczą się nawzajem, dzieląc się swoją własną wiedzą i umiejętnościami. Głównym celem tej metody jest rozwijanie umiejętności społecznych, takich jak empatia, cierpliwość, komunikacja i umiejętność współpracy.

Zachęcamy do poznania dziecięco-artystycznej strony miasta, eksploracji własnej tożsamość i odkrywania różnych współistniejących we Wrocławiu kultur!

Źródło zdjęcia: https://kinderkulturkarawane.de/wp/arena-y-esteras-3/; archiwum Fundacji Przyjaźń Sztuka Edukacja

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Bardzo fajna inicjatywa, w której dzieci uczą dzieci. Sprzyja integracji i uwrażliwia na drugiego człowieka, otwiera przed uczestnikami nowe horyzonty.

    ws.....@in...ia.pl / 06 maja 2023

  • 10,0/ 10

    Jeden z najpiękniejszych występów, wspaniałe dzieciaki, wzruszające sceny , taki poziom wysoki, a tak krótki okres pracy, dzieci w zabawie w tak profesjonalne! Lelenfant jest super.

    pa.....@in...ia.pl / 06 maja 2023

Fundacja Przyjaźń Sztuka Edukacja - Adres i dojazd

https://faefoundation.wordpress.com/

Kup bilet