Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Time for Chopin

Plac Zamkowy 8 (Prawe skrzydło Zamku Królewskiego)

Tutaj, na Starym Mieście, w starych wnętrzach lewego skrzydła Zamku Królewskiego kameralna sala koncertowa sprawia, że jesteśmy blisko tej muzyki, możemy ją kontemplować w sposób szczególnie osobisty. Świetni pianiści, przedstawiciele polskiej szkoły interpretacji dzieł Chopina są w stanie zachwycić najbardziej wymagającego znawcę tej muzyki. I z tego jesteśmy najbardziej dumni, bo to stanowi o naszej wyjątkowości. W przerwie koncertów możemy podziwiać wystawy fotograficzne artystów z Polski i zagranicy, a także posmakować tradycyjnego rodzimego trunku.

Tu zaczęła się Jego muzyka. Tu skomponował swoje pierwsze utwory. To tutaj, tuż obok Placu Zamkowego, gdzie gramy koncerty młody Fryderyk Chopin mieszkał, kształcił się i tworzył. Warszawa drugiej dekady XIX wieku ukształtowała jego estetykę muzyczną, której pozostał wierny przez wszystkie lata spędzone z dala od Ojczyzny.

Bilety oraz wejściówki na wydarzenia Time for Chopin w najlepszych cenach można kupić za pośrednictwem portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Time for Chopin w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.