Na stare lata pójdę do dzieci- Scena z Forum - zdjęcie Na stare lata pójdę do dzieci- Scena z Forum - zdjęcie Na stare lata pójdę do dzieci- Scena z Forum - zdjęcie Na stare lata pójdę do dzieci- Scena z Forum - zdjęcie Na stare lata pójdę do dzieci- Scena z Forum - zdjęcie

Średnia ocena

25 oddanych głosów

8,8 / 10

Na stare lata pójdę do dzieci- Scena z Forum

Weź udział w spektaklu, w którym możesz wpłynąć na bieg opowiadanej historii!

Zapraszamy na spektakl realizowany w popularnej na świecie formule teatru forum. Dzięki wskazówkom udzielanym przez widzów każde spotkanie z bohaterami kończy się inaczej. Wpłyń na ich losy i zmień bieg wydarzeń. Odkryj z nami magię teatru zaangażowanego!

O SPEKTAKLU

Poruszająca, niepozbawiona humoru opowieść o skomplikowanych relacjach rodzinnych.

Trzydziestodwuletnia Kornelia stara się unikać swojego ojca. Nie wspomina go jako tyrana. Po prostu przez większość czasu źle się przy nim czuła. A już szczególnie w towarzystwie ubóstwianej przez niego jej siostry, Reginy. Kornelia nie musiałaby się nad tym w ogóle zastanawiać, gdyby nie 60. urodziny ojca! Wtedy właśnie sprawy bardzo się komplikują, a bohaterka staje przed trudnym wyborem.

Do jakich zbrodni jesteśmy zdolni wobec siebie, by sprostać wyobrażeniom na swój temat?

W drugiej części wieczoru, widzowie będą mieli szansę pokierować Kornelią w najtrudniejszych dla niej momentach. Pomoże im w tym czuwający nad wszystkim Joker.

Dzięki aktywnemu uczestnictwu widzów, wieczór zyska nowy wymiar.

Bywa zabawnie, bywa wzruszająco, zawsze ekscytująco.

*Historia inspirowana "Królem Learem" W. Szekspira i doświadczeniami twórców.

Na scenie występuje Izabela Górska jako Kornelia, Sandra Stencel jako Regina, Robert Kibalski jako Leonard, Grzegorz Jarek jako Albert, Diana Karamon jako Joker.

Czas trwania: 120 minut
Źródło zdjęcia: teatrxl.com

Twórcy

PRODUKCJA- TEATR XL

Autorka: DIANA KARAMON

Inspirowane dramatem Król Lear W. Szekspira i doświadczeniami twórców

REŻYSERIA I PROWADZENIE: Diana Karamon

KONSULTACJE SENOGRAFICZNE I KOSTIUMY: CARLA

Opinie naszych widzów (14)

 • 10,0/ 10

  Świetne miejsce, genialny spektakl

  jh.....@gm...il.com / 16 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Super!

  ne.....@gm...il.com / 16 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Nowatorskie i rewelacyjne podejście do takiej firmy teatru interaktywnego.Aktorzy wspaniali, a sama sztuka wciągająca dosłownie widza w sam środek opowieści, dzięki czemu to my widzowie możemy wpłynąć na losy bohaterów.Wzruszyłem się, uśmiechnąłem i co najważniejsze wychodząc z teatru w mojej głowie kotłowało się tysiące myśli.

  bo.....@gm...il.com / 16 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakl fantastyczny. Nowatorska formuła. Fantastyczna prowadząca;)

  po.....@gm...il.com / 15 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Absolutnie świetny spektakl!

  as.....@in...ia.pl / 15 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakl terapeutyczny, który zabiera się ze sobą do domu. Doskonała gra aktorska. Postaci można szczerze nie lubić, współczuć im albo podziwiać, a joker niczym psycholog, zadaje pytania, które nie pozostają obojętne. Gratuluję pomysłu i realizacji.

  ad.....@gm...il.com / 14 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowite przeżycie- bo widz naprawdę bierze udział w tym wydarzeniu! Ponadto ważny i angażujący temat poruszył całą obecną widownie- niezależnie od wieku. Tym, którzy nie są pewni, albo obawiają się tego typu interaktywnych wydarzeń moge szczerze powiedzieć- POLECAM! Nie ma tu żadnego wywoływania widza do tablicy, jest natomiast dyskusja wszystkich tych, którzy chcą się wypowiedzieć, a nad wszystkim panuje i opiekuje się byśmy byli usłyszani- prowadząca spektakl- postać Jockera.

  Ha.....@gm...il.com / 10 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Super sztuka, nietuzinkowa gra aktorów! Polecam!

  hy.....@gm...il.com / 09 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakl interaktywny na wysokim poziomie. Dla mnie to zupełnie nowa przygoda wnosząca coś nowego i wartościowego do życia społeczno-kulturalnego. Treść sztuki niesie przesłanie i zmusza do refleksji. Raczej dla wymagającego widza w przeciwieństwie do często pustej treści komercyjnych komedii.

  wp.....@....pl / 08 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny wieczór. Świetny spektakl zrealizowany inaczej niż zawsze. Przemiła atmosfera. Polecam.

  an.....@gm...il.com / 24 kwietnia 2022

 • 10,0/ 10

  Polecam z całego serca. Niesamowita formuła pozwalająca widzowi wpływać na losy bohaterów sprawia, że przedstawiona historia za każdym razem może kończyć się inaczej. Na pewno wrócę! A podejmowana problematyka nikogo nie pozostawi obojętnym. Świetnie zagrane sprawia, że każdy widz czuje się elementem historii.

  an.....@gm...il.com / 24 kwietnia 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl. Zaskoczyło mnie zaangażowanie publiczności. Nie widziałam wcześniej czegoś takiego. Byliśmy na spektaklach improwizowanych, ale tutaj przeżyliśmy coś z pogranicza teatru, rozrywki i czegoś z elementem "wspólnoty" z innymi ludźmi. Miłe, wyjątkowe doświadczenie. Polecam.

  na.....@gm...il.com / 24 kwietnia 2022

 • 8,0/ 10

  Ciekawe zaproszenie do aktywności widzów, którzy mogą mieć wpływ na to jak będzie przebiegać sztuka.

  km.....@....pl / 23 października 2022

 • 3,0/ 10

  Bardzo słaby scenariusz, reżyseria też pozostawia wiele do życzenia. Czułem się jak na spektaklu licealnym, naprawdę. Jeśli chodzi o jakieś pozytywy to: a) pomysł na spektakl interaktywny (widać, że to ludziom się podoba), b) w miarę dobra gra aktorska Sandry Stencel oraz Pawła Hajnosa. W związku z tym, że jednak fabuła tego spektaklu jest na poziomie Trudnych Spraw, to nawet ich zdolności nie mogły uratować tego widowiska.

  kl.....@gm...il.com / 01 grudnia 2022

Teatr XL imienia Artystów Zaangażowanych - Adres i dojazd

Pl. Hallera 5, Warszawa

http://www.teatrxl.com

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.