Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr TrzyRzecze

ul. Suzina 6 (budynek Kina Tęcza)
Warszawa

Teatr TrzyRzecze powstał w 2010 roku w Białymstoku. Jego pierwszą siedzibą był przedwojenny żydowski dom znajdujący się przy ul. Młynowej 19 w Białymstoku.

Obecnie siedzibą Teatru TrzyRzecze jest budynek dawnego Kina Tęcza znajdujący się na warszawskim Żoliborzu przy ul. Suzina 6.
Teatr TrzyRZecze założony został przez Rafała Gawła oraz Konrada Dulkowskiego. Teatr TrzyRzecze to teatr całkowicie niezależny, ale zarazem profesjonalny.

Nazwa Teatru TrzyRzecze nie jest przypadkowa - nosi ją również miejscowość znajdująca się między Suwałkami a Białymstokiem, z której wypływają trzy strumienie wpadające do rzeki Biebrzy, zaś w Białymstoku, który był pierwotną siedzibą teatru, dominują trzy różne narodowości - polska, żydowska i białoruska.

Teatr TrzyRzecze to typowy niezależny teatr dramatyczny. Spektakle znajdujące się w repertuarze Teatru TrzyRzecze oparte są przede wszystkim na współczesnej dramaturgii. Teatr TrzyRzecze w swoich spektaklach porusza ważne, współczesne tematy i problemy. Teatr TrzyRzecze niejednokrotnie organizował różnego rodzaju warsztaty artystyczne m. in. kurs dramatopisarski oraz kurs dramaturgiczny dla młodzieży i różnego rodzaju akcje społeczne m. in, akcję „Zamaluj zło”, która miała na celu oczyścić mury Białegostoku z tekstów będących mową nienawiści.

Bilety do Teatru TrzyRzecze kupić można przez internet za pomocą strony internetowej teatru www.trzyrzecze.pl. Wejściówki do Teatru TrzyRzecze kupić można za pośrednictwem portaluwww.kicket.com (dawne eWejściówki.pl). kilka godzin przed spektaklem lub w kasie teatru na 15 minut przed spektaklem.

Repertuar Teatr TrzyRzecze w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.