Miłość z dostawą do domu - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów
114 zainteresowanych osób

8,0 / 10

Miłość z dostawą do domu

Czy miłość jest do kupienia? Ile może kosztować? Trzysta złotych za godzinę? Tysiąc dwieście złotych za noc? I czy to naprawdę jest miłość? Niemożliwe. A jednak...

Czasami jedno przypadkowe spotkanie może zmienić całe nasze życie. Kiedy zmęczony życiem antykwariusz zaprasza do domu „dziewczynę na telefon”, nie wie, że jego życie właśnie gwałtownie przyspieszyło. Nie wie, że tajemnicza kobieta nie jest tym, kim się wydaje. Nie wie, że za chwilę wróci z Londynu jego wiarołomna żona. Nie wie, że do jego mieszkania sprowadzi się wkrótce szalony księgowy, który za wszelką cenę chce zostać artystą. Nie wie, że jest zdolny do wszystkiego. Nie wie, że za chwilę będzie walczył o życie. Bo czym jest życie bez miłości?

Wartka akcja, inteligentny humor, prawdziwe wzruszenia, doborowa obsada. Magia teatru, która przeniesie nas w różne światy. Te, które znamy i te, do których boimy się zajrzeć.

Na scenie występuje Wojciech Błach jako Adam, Gizella Bortel jako Monika, Anna Korcz jako Hanna, Zdzisław Wardejn jako Antoni.

Czas trwania: 120 minut

Twórcy

Reżyseria: Olaf Olszewski

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Wanda Kowalska

Choreografia: Marzena Barcik

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Bardzo dobry spektakl. Doskonałe remedium na zły nastrój. Sądząc po wybuchach śmiechu na widowni jest to nie tylko moja opinia.

    li.....@ga...ta.pl / 07 lipca 2015

  • 9,0/ 10

    ... komedia, może i tak, ale refleksyjna i dlatego dlatego warto ją zobaczyć, jeżeli oczekujemy czegoś więcej niż pustecgo śmiechu

    ta.....@po...st.pl / 19 października 2015

Teatr Syrena - Adres i dojazd

Litewska 3, Warszawa

http://teatrsyrena.pl/

Kup bilet