Błękitek Mówiący Wieloryb - zdjęcie Błękitek Mówiący Wieloryb - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

Błękitek Mówiący Wieloryb

Na początku spektaklu widzowie stają się młodymi naukowcami. Nawiązują połączenie multimedialne z Oceanem. Widzą co dzieje się w głębinach. Nagle pojawia się prawdziwy wieloryb! I ku zdumieniu wszystkich – zaczyna rozmawiać z naszą publicznością! Spektakl „Błękitek Mówiący Wieloryb” jest absolutną nowością technologiczną. Łączy teatr, kino i udział publiczności w rozwoju akcji przedstawienia. Show oparte jest na technologii interaktywnej animacji komputerowej pozwalającej widzowi „na żywo” rozmawiać z postacią na ekranie. Robi to niesamowite wrażenie na uczestnikach widowiska.

Spektakl skierowany jest do młodego widza w przedziale wiekowym 4-12 lat, ale animuje całą publiczność łącznie z dorosłymi. Przedstawienie jest pełne humoru i nagłych zwrotów akcji, zawiera elementy edukacyjne, traktuje o ekologii, ale najważniejsza jest możliwość porozmawiania na żywo z wielorybem. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Na scenie występują między innymi Julia Kołakowska-Bytner, Jagoda Stach, Beata Sadkowska, Agnieszka Peplińska, Artur Pontek, Maciej Makowski.

Czas trwania: 90 minut

Realizacja

Scenariusz i reżyseria Mariusz Krzemiński

System animacji komputerowej na żywo – Krzysztof Kieszkowski Digital Emotions

Produkcja: AGENCJA ARTYSTYCZNA T-ART PL ARTUR PONTEK

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Dzieci zachwycone

    ka.....@gm...il.com / 07 grudnia 2017

  • 10,0/ 10

    polecam

    ma.....@gm...il.com / 27 listopada 2017

Teatr Palladium - Adres i dojazd

ul. Złota 9, Warszawa

http://www.teatrpalladium.com/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.