Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr Palladium

ul. Złota 9, Warszawa

Teatr Palladium łączy ze sobą kulturę muzyczną oraz świat teatru. Odbywają się tu koncerty muzyczne, ale od 2011 r. Teatr Palladium włączył do swojego repertuaru również spektakle teatralne. Jest to teatr impresaryjny, co pozwala na dużą różnorodność prezentowanych spektakli. Idealna lokalizacja w samym Centrum (ul. Złota 9) , doskonały dojazd (stacja Metro Centrum , 14 linii autobusowych) oraz bliskość ogólnodostępnych parkingów pod PKiN są dużym atutem naszej sceny. Działalność teatru zainaugurował wielki, teatralny hit ( ponad 500 spektakli w całej Polsce w niecałe dwa lata), spektakl autorstwa Jana Jakuba Należytego pt. „Andropauza -męska rzecz ! zdecydowana odpowiedź na „Klimakterium” – można go było oglądać w Warszawie od lutego 2011. Teatr Palladium w maju 2011 zaprezentował również światową prapremierę spektaklu dla dzieci pt. „Magiczny Sklep z Zabawkami”, będącego połączeniem magii, tańca i muzyki.
Repertuar Teatru Palladium jest bardzo różnorodny, co zawdzięcza właśnie charakterowi impresaryjnemu. Przyjeżdzają tutaj artyści z całej Polski, zarówno wykonawcy muzyczni jak i grupy teatralne.

Bilety i wejściówki do Teatru Palladium w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Teatr Palladium w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.