Seks, miłość i podatki + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Seks, miłość i podatki + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Seks, miłość i podatki + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Seks, miłość i podatki + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Seks, miłość i podatki + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Seks, miłość i podatki + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos
45 zainteresowanych osób

10,0 / 10

Seks, miłość i podatki + Najlepsze z najlepszych

Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki – powiedział ponad dwieście pięćdziesiąt lat temu Benjamin Franklin.

Bohaterowie komedii „Seks, miłość i podatki” ze wszelkich sił starają się zadać kłam owej ponurej podatkowej nieuchronności…jednocześnie coraz bardziej nieuchronnie popadając w karkołomne tarapaty.

Narzeczona, która jest kochanką najlepszego przyjaciela swojego narzeczonego, najlepszy przyjaciel, który zdradza swoją dziewczynę z narzeczoną swojego najlepszego przyjaciela i który musi nagle na chwilę stać się żoną swojego najlepszego przyjaciela, jego zdradzana dziewczyna niemająca pojęcia, że jej chłopak jest chwilowo żoną swego najlepszego przyjaciela oraz matka narzeczonego, która chce poznać narzeczoną syna, a poznaje wścibskiego sąsiada i pijanego inspektora skarbowego, który zamiast liczyć podatki, podrywa mamusię narzeczonego i jego przyjaciela, który chwilowo musi grać rolę jego uroczej żony…Nadążacie Państwo?

W tej szalonej komedii nikt nie wie do końca, kim kto jest naprawdę i naprawdę nikt nie wie, kim kto jest na niby…

Znakomita obsada i gwarantowana zabawa, od której nie musisz płacić podatku.

Po tym spektaklu już nigdy nie skłamiesz w zeznaniu podatkowym… albo właśnie zaczniesz kłamać…

„Seks, miłość i podatki”, czyli wszystko co musisz wiedzieć żeby oszukać Urząd Skarbowy i pozostać przy życiu…

Najlepsze z najlepszych

Widzowie będą uczestniczyli w podróży w czasie poprzez wiek XX – aż do czasów nam współczesnych.

Ta sentymentalna, ale niezwykle żywiołowa i efektowna podróż po stylach muzycznych, tanecznych i modowych poszczególnych dziesięcioleci ubiegłego wieku, utrzymana będzie w konwencji interaktywnej zabawy, pozwalającej publiczności nie tylko oglądać występy artystów na scenie, ale i samemu w nie się włączyć.

Cały wieczór podzielony zostanie na – lata ’50,’60,’70,’80 i ’90 składające się ze specjalnie przygotowanych fragmentów najbardziej znanych i lubianych przebojów z kolejnych dziesięcioleci.

Grupę wokalistów i tancerzy stanowią m.in. gwiazdy Teatrów Roma i Buffo, gwarantując najwyższy poziom estradowy. W trakcie imprezy nad całością czuwać będzie konferansjer, który wprowadzać będzie widzów w kolejne dziesięciolecia serią anegdot dotyczących zwyczajów, mody, gustów i ploteczek o sławnych ludziach, żyjących w określonych czasach.

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.

Na scenie występują między innymi Monika Rowińska, Iwona Loranc, Mikołaj Krawczyk, Karolina Nowakowska, Jakub Szydłowski, Marcin Troński.

Czas trwania: 230 minut
Źródło zdjęcia: teatrkomedia.pl

Zwiastuny

Twórcy

Autor i autorka - William Van Zandt, Jane Milmore

Przekład – Emilia Miłkowska

Reżyseria – Tomasz Dutkiewicz

Scenografia – Wojciech Stefaniak

Kostiumy - Zofia de Ines

Współpraca kostiumograficzna - Ola Dzióbek

Teatr Komedia - Adres i dojazd

ul. Słowackiego 19a, Warszawa

http://www.teatrkomedia.pl/

Kup bilet