Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr IMKA

ul. Kocjana 3, Warszawa

Teatr IMKA istnieje od 2010 r. Siedziba teatru mieści się obecnie przy ul. Kocjana 3 na warszawskim Bemowie. Prywatna instytucja została założona przez aktora, Tomasza Karolaka, którego często można zobaczyć w obsadzie spektakli. Najczęściej na scenie pojawiają się sztuki na podstawie wybranych dzieł literackich, zarówno polskich, jak i światowych.

Doskonały repertuar Teatru IMKA to przede wszystkim błyskotliwe komedie i znakomite dramaty. Poza spektaklami, grane są też koncerty.

Oferta Teatru IMKA to bogaty wybór tytułów. Dodatkowo wspólnie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, teatr organizuje Festiwal Polska w IMCE, podczas którego przedstawiane są najważniejsze polskie dzieła, m.in. Juliusza Słowackiego, Sławomira Mrożka, Stanisława Ignacego Witkiewicza i Witolda Gombrowicza.

Sztuki dedykowane są szerokiej publiczności. Spektakle Teatru IMKA to zarówno wielowymiarowe historie, jak i lekkie fabuły, czyli tzw. Spektakle Imka i Spektakle Imka Light.

Bilety i wejściówki do Teatru IMKA w najlepszych cenach kupić na portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Teatr IMKA w Warszawie