Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Potem-o-tem

Jesteśmy niezależnym teatrem działającym w Warszawie od 2016 roku. Nasz zespół to profesjonaliści, wzięci artyści, którzy po godzinach spełniają marzenia tworząc teatr jaki sami chcieliby oglądać.

Gramy w garażach, mieszkaniach, autokarach, galeriach, zabytkowych pałacach i wszędzie tam, gdzie dostrzegamy twórczy potencjał.

Niezależność. Łączenie komedii z gorzką refleksją na temat rzeczywistości. Interakcja z widzami. Kameralność. To nasze znaki rozpoznawcze

Bilety i wejściówki do Potem-o-tem w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Potem-o-tem w Warszawie