Kabaret Lalecznych Halabardników - zdjęcie Kabaret Lalecznych Halabardników - zdjęcie Kabaret Lalecznych Halabardników - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

9,6 / 10

Kabaret Lalecznych Halabardników

Wydarzenie dla widzów pełnoletnich (18+).

Tylko u nas (z pierwszej ręki) poznacie Państwo trudności życia lalkarzy. W olsztyńskim domu kukieł i masek zawsze można liczyć na udaną zabawę.

Czy w teatrze lalek możliwa jest rewolucja? Co się wydarzy, jeśli władzę przejmą w nim lalki? A może już przejęły? "Kabaret Lalecznych Halabardników" to odpowiedź dla wszystkich dorosłych, którzy uważają, ze Teatr Lalek jest dla dzieci. To opcja także dla tych, którzy doceniają absurdalny humor i podchodzą do otaczającej rzeczywistości z przymrużeniem oka. (albo obu...). Spektakl powstał z inicjatywy Tajnej Kapituły. Sam spektakl to nietypowy zbiór historii aktorów i lalek, wzbogacony o dobrze znane hity i hiciory z polskiego i zagranicznego muzycznego podwórka. Spektakl nie zawiera lokowania produktu, a jedynie dużo dobrego, absurdalnego humoru. Spektakl dla widzów pełnoletnich.

Na scenie występuje Monika Gryc, Mateusz Mikosza, Tomasz Czaplarski, Honorata Mierzejewska-Mikosza, Agnieszka Harasimowicz.

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Opieka reżyserska: Andrzej Bartnikowski

Koncepcja: Tajna Kapituła Wyzwolenia Artystycznego

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Na pewno dla dorosłych, super zabawa.

  an.....@....pl / 12 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Genialne przedstawienie!!! Brawo dla całego zespołu aktorskiego! Polecam wszystkim dorosłym, wyśmienita zabawa gwarantowana!!! :)

  ko.....@....pl / 06 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, bardzo dobra gra aktorska. Polecam wszystkim!

  em.....@....pl / 15 stycznia 2017

Olsztyński Teatr Lalek - Adres i dojazd

Bartosza Głowackiego 17
Olsztyn

http://www.teatrlalek.olsztyn.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.