Trzy razy łóżko - Wieliczka - zdjęcie Trzy razy łóżko - Wieliczka - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

5,7 / 10

Trzy razy łóżko - Wieliczka

Przed Państwem prywatne życie aktorów, On i Ona, mąż i żona w sypialni. Trzy potyczki, trzy ważne rozmowy, trzy przełomowe momenty w życiu pewnej pary aktorów. A wszystko pod jedną kołdrą. Gdyby pokusić się o stworzenie rankingu mebli, które odgrywają najważniejszą rolę w życiu człowieka, bez wątpienia łóżko znalazłoby się w ścisłej czołówce.

Nic dziwnego zatem, że i małżeństwo ze sztuki Jana Jakuba Należytego rozgrywa swoje namiętności, wątpliwości, ważne decyzje i słabości właśnie w pościelowych dekoracjach. Trzy odsłony, trzy noce, trzy momenty z ich życia, trzy punkty zwrotne – okazuje się, że tyle wystarczy, by opowiedzieć zabawną historię o pewnej parze aktorów.

W łóżku On i Ona gubią się i odnajdują do siebie drogę, rozgrywają namiętny dramat i zwykłą, lekko znudzoną codzienność. To małżeńska komedia, która łączy lekkość stylu i żartu z pytaniami w tonie serio (np.: „Co jest lepsze: być piersiami reklamy społecznej czy twarzą wieprzowiny?”), przeplatając – jak w życiu – śmiech z powagą.

Na scenie występuje Ewa Romaniak, Pamela Adamik, Jan Jakub Należyty, Bartosz Buława.

Realizacja

Scenariusz: Jan Jakub Należyty

Reżyseria: Piotr Dąbrowski

Muzyka: Mariusz Telecki

Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska-Należyty

Krakowski Teatr Komedia - Adres i dojazd

http://www.krakowski-teatr-komedia.pl/

Kup bilet