„Sztuka szycia”, czyli impro z Antoniną Samecką i Klarą Kowtun (RISK made in Warsaw) - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

9,0 / 10

„Sztuka szycia”, czyli impro z Antoniną Samecką i Klarą Kowtun (RISK made in Warsaw)

Kiedyś w każdym domu była maszyna do szycia, a wiedzę o tym, jak tworzyć własne ubrania, przekazywały babcie, ciocie, mamy. Dziś robią to założycielki marki  Risk made in Warsaw – Antonina Samecka i Klara Kowtun, autorki wydanej niedawno „Sztuki szycia”. Książka to efekt trzyletniej pracy całego zespołu RISK. A zebrane w niej wykroje, instrukcje i wskazówki pozwalają uszyć sobie swojego Riska – nawet jeśli nigdy nie miało się kontaktu z maszyną do szycia.

Tego wieczoru nasze Gościnie pokażą nam, jak czytać język wykrojów, podpowiedzą, jak przedłużyć życie już posiadanych ubrań i polecą piękne i użyteczne gadżety związane z krawiectwem i modą. A książka „Sztuka szycia” posłuży jako źródło inspiracji dla komików i komiczek do zagrania komediowego spektaklu improwizowanego. Czy nasze sceny będą szyte na miarę? Ile żartów językowych o słowie „fastryga” jesteśmy w stanie wymyślić? Zapraszamy na spektakl!

Książkę można kupić m.in. na stronie RISKmadeinWarsaw.com, a polecamy ją tym goręcej, że wieńczy ją minigaleria obrazów, których tematem przewodnim jest szycie, opatrzonych żartobliwymi komentarzami Klubu Komediowego.

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Czas trwania: 80 minut
Źródło zdjęcia: autor zdjęcia: Antoni Mrozinski

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.