Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Centrum Kultury

Centrum Kultury w Lublinie to między innymi teatr. Działają tu liczne grupy teatralne będące interesującą alternatywą wobec istniejących w Lublinie teatrów: Teatr Provisorium, Kompania „Teatr”, Scena Prapremier InVitro, neTTheatre i Czytelnia Dramatu. W ramach Centrum Kultury działa też Lubelski Salon Artystyczny zapraszający najbardziej uznanych artystów polskiej i zagranicznej sceny teatralnej. O edukację oraz propozycje teatralne dla najmłodszych dba Pracownia Sztuczka.

Bilety i wejściówki do Centrum Kultury w Lublinie w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Centrum Kultury w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.