Wieczór z Bohemą - zdjęcie Wieczór z Bohemą - zdjęcie Wieczór z Bohemą - zdjęcie Wieczór z Bohemą - zdjęcie Wieczór z Bohemą - zdjęcie Wieczór z Bohemą - zdjęcie Wieczór z Bohemą - zdjęcie Wieczór z Bohemą - zdjęcie Wieczór z Bohemą - zdjęcie Wieczór z Bohemą - zdjęcie Wieczór z Bohemą - zdjęcie Wieczór z Bohemą - zdjęcie

Średnia ocena

30 oddanych głosów

9,2 / 10

Wieczór z Bohemą

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na… the greatest „Wieczór z Bohemą”. To teatralne widowisko wokalno-taneczno-akrobatyczne nawiązujące do fabularnej postaci showmana i jego trupy teatralnej. Na deskach teatru odbędzie się niecodzienny spektakl, przepełniony tańcem, humorem, akrobacjami na kole i szarfach oraz znanymi światowymi przebojami.

Gospodarzami wieczoru będą Maciej Orłoś oraz Arkadiusz Pyć. Widowisko wyreżyserował Krzysztof Hulboj z pomocą Ambasadorów Bohema House. Krzysztof wraz ze swoją partnerką Janją Lesar wykona przepiękne pokazy taneczne – energetyczny JIVE i zmysłowe TANGO. Jednak to nie koniec atrakcji – Maciej Orłoś wcieli się w rolę połykacza noży (!) a Arek zabierze nas w magiczną podróż swoim unikalnym rowerkiem.

Dajcie się porwać bujnej wyobraźni Naszych artystów i przychodźcie tłumnie!

Po widowisku zapraszamy do wspólnych zdjęć z Artystami na naszej ściance JESTEM EKO BOHEMA HOUSE oraz do zakupów ekopamiątek w przyteatralnym sklepie. Przypominamy że wokół teatru funkcjonuje park z tablicami interaktywnymi i możliwością rozwiązywania wspólnie zadań ekologicznych w cenie biletu na show.

Wiek: od 16 lat

Czas trwania: 90 minut

Zwiastuny

Występują

⭐️Maciej Orłoś - znany aktor, dziennikarz, prezenter, youtuber.

⭐️Arkadiusz Pyć - uwielbiany przez widzów aktor teatralny, mim, krasnoludek, wspaniały człowiek i Ambasador Teatru Bohema House.

⭐️Janja Lesar – słoweńska tancerka, choreografka i trenerka tańca. Uczestniczka programu "Taniec z gwiazdami" dla telewizji TVN i programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" dla telewizji Polsat.

⭐️Krzysztof Hulboj – reżyser widowiska, polski tancerz, choreograf i trener tańca. Wieloletni uczestnik programu "Taniec z gwiazdami" dla telewizji TVN i programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" dla telewizji Polsat. Obecnie choreograf programu.

💎 Sylwia Przetak - wokalistka, księżniczka Disneya, artystka grupy Accantus oraz odtwórczyni głównych ról w ekologicznych bajkach Bohema House.

⭐️Jerzy Grzechnik – wokalista musicalowy, aktor w Teatrze Studio Buffo w Warszawie, uczestnik programów „The Voice of Poland” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

⭐️Agnieszka Gerlach-Stasieluk - tancerka powietrzna i akrobatka, absolwentka szkoły baletowej, występowała na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, czy Operze Wrocławskiej.

⭐️Łukasz Otto Wójcik - absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, półfinalista programu „Mam Talent”, pasjonat sztuki cyrkowej, aktywnie działa już od 2008 roku. Dzieli się i zaraża swoją pasją.

Twórcy

Janja Lesar i Krzysztof Hulboj

Opinie naszych widzów (17)

 • 10,0/ 10

  Bardzo miło spędzony czas. Pozytywny przekaz

  Ma.....@....pl / 01 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Cudowny wieczór z Bohemą! Wspaniali wokaliści, cudowni tancerze, aktorzy, artyści. Piosenki z Króla rozrywki i Miasteczka Twin Peaks skradły całe show. Polecam zabrać paczkę chusteczek, bo można się nieźle wzruszyć!

  ol.....@....pl / 09 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Drugi raz byłem w teatrze Bohema. jak zwykle przedstawienie na wysokim poziomie. POLECAM.

  d......@ze...ra.com.pl / 31 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Bardzo przyjemny wieczór spędzony w super towarzystwie młodych pięknie śpiewających wokalistów oraz tancerzy i utalentowanej Akrobatki i "niemego" Klauna. Polecam serdecznie. Ewa

  ew.....@po...ta.onet.pl / 30 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Super spektakl!

  an.....@gm...il.com / 30 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Bardzo profesjonalni wykonawcy, potrafiący stworzyc przyjazną atmosferę i umiejący nawiązac kontakt z publicznością. Swietnie się bawiłam

  ur.....@gm...il.com / 30 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Miałam przyjemność gościć na Wieczorze z Bohemą i polecam wszystkim, świetne show muzyczno taneczne przeplatane humorem na wysokim poziomie. Doskonałe nagłośnienie, akustyka i gra świateł.

  a......@gm...il.com / 30 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe widowisko pod każdym względem. Piękny taniec, zwłaszcza solowy - w powietrzu. Wspaniała muzyka i wokal. Chętnie tam pojadę na inne wydarzenia. Polecam na 100%.

  ma.....@go...an.pl / 30 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Spektakl przerósł moje oczekiwania! Niesamowity dobór utworów śpiewanych, w wykonaniu prawdziwych gwiazd- ani jednego fałszywego dźwięku, a jaka aranżacja! Zdecydowanie polecam. To nie pierwszy spektakl, jaki widziałam w Bohema House i na pewno nie ostatni!

  ka.....@gm...il.com / 30 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Polecamy, fantastyczni wykonawcy, muzyka i taniec.

  ma.....@ra...cy.com / 01 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Super głosy, fajne miejsce. Polecam

  m......@na...rp.com / 28 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spektakl i aktorzy

  pi.....@....pl / 18 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Przemiła atmosfera, piękny pokaz akrobacji, muzyka na żywo super.

  ml.....@ka...ex.pl / 30 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Całość oceniam bardzo dobrze. Świetna muzyka, bardzo dobrze śpiewane utwory przez wykonawców. Świetnie wplecione w całość pokazy akrobatyczne. Całość tworzyła piękne widowisko. Jedyna rzecz do której mógłbym się delikatnie przyczepić, to uważam, że czasami światła sceniczne były za bardzo nakierowane ze sceny na publiczność, a za mało oświetlały osoby wykonujące akrobacje. Nie było to bardzo przeszkadzające, ale np. przy akrobacji na kole, czasami miałem poczucie, że artystka powinna być nieco bardziej widoczna. Całość mimo tego uważam za baaaaaaardzo atrakcyjną i jeżeli miałbym się wybrać ponownie, to bym to uczynił. Bardzo pięknie spędzony wieczór.

  bi.....@ma...in.pl / 29 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Profesjonalnie zorganizowane wydarzenie oraz piękne przeżycia artystyczne. Wszystkim polecam!

  bl.....@pr...te.pl / 27 maja 2022

 • 9,0/ 10

  Wspaniała atmosfera, doskonali artyści i przepyszna kolacja razem tworzyło niezapomniany wieczór.

  k......@sc...ka.pl / 27 maja 2022

 • 6,0/ 10

  Mam mieszane uczucia. Minusy: mega daleko, to namiot nie teatr. Brakowało mi spójności, fabuły, konkretnego motywu tego spektaklu, który przewijałby się przez całe przedstawienie. Plusy: Śpiew Malwiny, taniec Jani i Krzysztofa oraz historia osoby niskorosłej - Arka były na bardzo wysokim poziomie, dla nich warto. Potencjał jest niewykorzystany wg mnie.

  pa.....@....pl / 01 kwietnia 2023

Bohema House Teatr Ekologiczny - Adres i dojazd

ul. Smugowa 46a, Warszawa

www.bohemahouse.com

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.