Powinniśmy być... Impresja na kilka czasowników - zdjęcie Powinniśmy być... Impresja na kilka czasowników - zdjęcie Powinniśmy być... Impresja na kilka czasowników - zdjęcie Powinniśmy być... Impresja na kilka czasowników - zdjęcie Powinniśmy być... Impresja na kilka czasowników - zdjęcie Powinniśmy być... Impresja na kilka czasowników - zdjęcie Powinniśmy być... Impresja na kilka czasowników - zdjęcie Powinniśmy być... Impresja na kilka czasowników - zdjęcie Powinniśmy być... Impresja na kilka czasowników - zdjęcie Powinniśmy być... Impresja na kilka czasowników - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

8,6 / 10

Powinniśmy być... Impresja na kilka czasowników

Spektakl przeznaczony dla widzów w wieku 16 +.

Spektakl „POWINNIŚMY BYĆ... IMPRESJA NA KILKA CZASOWNIKÓW”

Na podstawie monologów Anastazji Bakhtyukovej i Michała Rudkowskiego

„POWINNIŚMY BYĆ... IMPRESJA NA KILKA CZASOWNIKÓW” to intymna opowieść - manifest obecności dwójki młodych tancerzy - zbudowana z ich mozaikowych historii, swoistych kartek z dziennika. Impresja ta jest ukazaniem procesu walki jednostki z wewnętrznym „Ja”, rozdwojeniem spowodowanym zderzeniami człowieka z siłą zbiorowości. Zbiorowości, w której trudno jest być sobą.

„Chcemy zareagować na otaczającą nas rzeczywistość. Scena to miejsce, w którym możemy poczuć się wolni, możemy wykrzyczeć siebie - wykrzyczeć poprzez ruch. Zbudowaliśmy emocjonalno-zmysłową impresję o nas, o tym kim chcielibyśmy być, kim jesteśmy oraz o tym, jak nas widzą (albo chcą widzieć) inni. Bierzemy pod lupę nasze marzenia, frustracje i lęki. Ta impresja, to konfrontacja, ale też spotkanie z własnym „Ja” i próba jego zrozumienia. Zadajemy sobie to nieustannie powracające pytanie: Czym jest bycie sobą i dlaczego tak trudno to osiągnąć na co dzień?" (Anastazja Bakhtyukova, Michał Rudkowski)

Na scenie występuje Anastazja Bakhtyukova, Michał Rudkowski.

Czas trwania: 60 minut
Źródło zdjęcia: HaWa, Potato Films, Agnieszka Cytacka

Twórcy

Reżyseria i choreografia: Wiktor Moraczewski, Janusz Adam Biedrzycki

Scenariusz i dramaturgia: Katarzyna Mańko

Muzyka: Paweł Odorowicz / Endless Tree Production

Kostiumy i scenografia: Kinga Kubiak

Opieka artystyczna: Katarzyna Wielechowska

Reżyseria światła: Tomasz Krukowski

Realizacja dźwięku: Marcin Dobijański

Zdjęcia: HaWa, Potato Films

Obsada: Anastazja Bakhtyukova, Michał Rudkowski (Młodzieżowa Grupa Teatralna Teatru CHOREA)

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Absolutnie fantastyczny spektakl z mocnym przekazem, z którym każdym z nas musi się z osobna zmierzyć. Aktorzy odegrali role z maksymalnym zaanagażowaniem. Zarówno spektakl jak i aktorzy długo zostaną w naszej pamięci. Temat „Ja” w wielu odsłonach poruszył nas dogłębnie a w całej rodzinie rozmów po spektaklu nie ma końca. Dziękujemy za takie doświadczenia i doznania. Rewelacja!

    le.....@gm...il.com / 06 czerwca 2021

Teatr Chorea - Adres i dojazd

ul. Tymienieckiego 3, Łódź

http://www.chorea.com.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.