Ola Leśniak - zdjęcie

Ola Leśniak

8,6 / 10

40 oddanych głosów

Aktorka, która z całych sił stara się utrzymywać na poziomie – dno, muł i wodorosty. Jej kreatywność leżu i kwiczy, a o permanentnym braku energii i chęci do życia nawet nie warto wspominać. W związku z tym, że ludzie nie lubią jej słuchać, w wolnym czasie rozmawia przede wszystkim sama ze sobą, co więcej – po francusku. Szczerze współczuje wszystkim, którzy zmuszeni są oglądać ją na scenie. Właśnie dlatego podczas występów robi wszystko, by zmotywować publiczność do opuszczenia teatru.
Spektakle z udziałem tego aktora:

NICK CAVE. Ballady kochanków i morderców

Muzyczny

To było dawno, nie bardzo pamiętam. Kraj dziwny i ludzie z pustymi oczami. Dzień wstawał w nocy, kładli się o świcie. Byłem tam i wszystko to widziałem. Widziałem świat jak gdyby obcy, lecz jakoś znajomy, świat alternatywny, gdzie miłość splotła się z żałobą, a żałoba ze śmiechem, śmiech zaś nie istniał wcale, czy na pewno chcecie słuchać?

Słuchajcie.

Spektakl penetruje obszary z obszaru pośredniego. Zawieszeni gdzieś pomiędzy formą sceniczną i estradową zapraszamy Was w lunatyczną opowieść snutą piosenkami Nicka Cave’a, gdzie napotkacie postaci z najstraszliwszych koszmarów lub powitacie dawno nie widzianych obcych. Na scenie zabrzmią utwory takie jak m. in. „Red Right Hand”, „Millhaven” oraz „Where the Red Roses Grow” – wszystko w zupełnie nowych, klimatycznych aranżacjach. Odwiedźcie nas w naszym ciasnym, subiektywnym świecie, gdzie czterech aktorów i jeden gitarzysta zabiorą Was gdzieś „pomiędzy” - w przestrzeń między ciszą a dźwiękiem. Wiecie, co tam jest? Nie wiecie?
Zapraszamy.

Szczegóły