Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl ? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne .
- Muzeum, teatr, koncert lub kino wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
- Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film , wybierz interesujący Cię zakres dat.
- Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
- Wystawy, koncerty, spektakle i filmy możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
Bilety na wydarzenia z udziałem Maciej Gąsiorek
Maciej Gąsiorek
Aktor, scenarzysta, reżyser koncertów i spektakli estradowych. W latach 1992-1995 związany z Teatrem Miejskim w Gdyni, w okresie 1995-2007 z Teatrem Nowym w Warszawie, od 1999 do 2006 roku ze stołecznym Teatrem Polskim. W Rampie stworzył kreacje aktorskie w spektaklach: „Grand Musical Hotel” (reż. Michał Walczak, 2021), „Miłość jako jednostka chorobowa” (reż. Grzegorz Mrówczyński, 2020), „Dzień Dziecka” (reż. Jerzy Jan Połoński, 2016), „O dwóch takich co ukradli księżyc” (reż. Cezary Domagała, 2015), „Jak Nanna swoją córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła (reż. Grzegorz Mrówczyński, 2015), „RENT” (reż. Jakub Szydłowski, 2014), „Latający cyrk Monty Pythona” (reż. Adam Opatowicz, 2013), „W pogoni za bajką (reż. Cezary Domagała 2011), „Mistrz i Małgorzata (reż. Michał Konarski, 2012), „Pińska szlachta” (reż. Mikałaj Pinihin, 2012), „Sześć w jednej” (reż. Grzegorz Warchoł, 2009), „Awantura w piekle” (reż. Cezary Domagała, 2008), „Obcy” (reż. Teresa Kurpias, 2008), „A my do Betlejem…” (reż. Piotr Furman, 2007). W spektaklach Rampy „Na wschód od Hollywood” i „Miłość jako jednostka chorobowa” pełnił funkcję asystenta reżysera.
Grał w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji, w filmach i serialach, w latach 2001-2016 występował w programie „Budzik” na antenach TVP1, TVP ABC, TVP Polonia.
Współreżyser i konferansjer czasu oczekiwania na Ojca Św. Jana Pawła II na Sopockim Hipodromie podczas VII Pielgrzymki do Polski 5 czerwca 1999 r. Konferansjer edukacyjnych koncertów symfoniczno-filmowych dla najmłodszej publiczności Festiwalu Ogrody Muzyczne na Zamku Królewskim w Warszawie oraz Festiwalu im. Jerzego Waldorffa w Radziejowicach, we współpracy z orkiestrami Sinfonia Varsovia i Sinfonia Juventus. Konferansjer Festiwalu La Foll Journe w Teatrze Wielkim w Warszawie. Scenarzysta, reżyser i wykonawca koncertów: – Wolni Niepokonani i Mowy Sejmowe Juliana Ursyna Niemcewicza z udziałem Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego – Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej w Katedrze Polowej Wojska Polskiego z okazji Dnia Niepodległości. Autor i reżyser baśni operowej „Opera w baśni, baśń w operze”. Konferansjer i lektor rycerskich inscenizacji batalistycznych m.in. Vivat Vasa! na Zamku Gniew, Pikników Historycznych w Pile, Pikników Militarnych II wojny światowej dla Muzeum Ziemi Wałeckiej m.in. Operacja Ziegelei.
Dyrektor Artystyczny Ogólnopolskiego Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha. Dyrektor Artystyczny Festiwalu Teatrów Ulicznych i Lalkowych Calineczka w Płońsku.
sb., 14.12, 16:00
Balladyna. Kryminalne zagadki stolicy