Justyna Filipowicz - Ciepły - zdjęcie

Justyna Filipowicz - Ciepły

9,0 / 10

794 oddanych głosów

Wokalistka, aktorka i fizjoterapeutka. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu i wokalu. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie kierunku Rehabilitacji Ruchowej oraz Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT w Krakowie. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich z rehabilitacji głosu. Aktorka Krakowskiej Sceny Klasycznej Teatru Praska 52. Jej największą pasją jest śpiewanie , a tym co najbliższe wyrażenia niewypowiedzianego, zaraz po ciszy, jest muzyka...
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Kosztowny Romans

Komedia

Krótki opis spektaklu - piórem jego Twórców:

"Pąsowa suknia", "Kosztowny romans" i "Niedokończona symfonia" jednoaktówki dorosłego Jana Brzechwy i Mariana Hemara. "Powróćmy jak za dawnych lat, w zaczarowany bajek świat...." Lata trzydzieste XX wieku - szampan, muzyka, czarujące kobiety w oszałamiających toaletach i eleganccy dżentelmeni... Szalone noce w Adrii i Małej Ziemiańskiej...Powroty nad ranem...Gorące uczucia, a jak kłótnie to na zabój. Komediowy wieczór dla dorosłych z niespodziankami godnymi przedwojennych czasów!!!

Szczegóły

Pocieszne wykwintnisie

Komedia

„Pocieszne Wykwintnisie” to najbardziej znienawidzona przez Francuzów molierowska sztuka. Dlaczego? Ostrze satyry godzi w prowincję, a ściślej w „ prowincjałki” – ich bezguście, pęd za modą, ale też piętnuje zadzieranie nosa tych ze stolicy…Wieczny podział na lepszy i gorszy sort! Paryżanie i pogardzana reszta. To świat, w którym nie można być sobą, „trza” przywdziać maskę kogoś lepszego. Jakże daleko jeszcze tym Francuzom do „wolności równości i braterstwa” Ale czy tylko im?

Szczegóły