1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety Wino-Grono.art w Warszawie

Brak wydarzeń w najblizszym czasie.

Wino-Grono.art

Wino-Grono.art to grono początkujących artystów malujących przy winie. To spotkanie pełne pasji, kreatywności i chęci dobrej zabawy! Naszym celem jest dotarcie do wszystkich największych miast w Polsce i organizacja przyjemnych wieczorów, pozbawionych stresu, które inspiruje wszystkich do czerpania radości z procesu tworzenia czegoś z niczego. Nasze imprezy odbywają się w miejscach nietuzinkowych. Celujemy w przestrzenie industrialne, przepełnione zielenią lub po prostu wyróżniające się swoim charakterem. Współpracujemy z galeriami, pałacami i zamkami, fortami, winiarniami, a także oryginalnymi kawiarniami i restauracjami. Żadne wcześniejsze doświadczenie artystyczne nie jest wymagane! Nasze wydarzenia dotyczą bardziej przeżycia, niż nauki malowania. Skupiamy się na procesie powstawania obrazu a nie na samym obrazie. Nie jesteśmy szkołą malowania, a naszych imprez nie lubimy nazywać warsztatami. Jesteśmy Twoim domem z dala od domu, miejscem, w którym możesz nabrać sił z przyjaciółmi, pośmiać się czy zakochać i odpocząć w wygodnej, intrygującej przestrzeni. Ludzie z całego świata przychodzą do nas nie z powodu naszej sztuki, ale z powodu tego, jak się u nas czują. Nie ma lepszego uczucia niż świadomość pozytywnego wpływu, jaki wywieramy na życie ludzi.

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne