Wyszukaj frazę:
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie

Brak wydarzeń w najblizszym czasie.

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego jest unikatowym studiem nagraniowym w tej części Europy. Obok Filharmonii Narodowej to najważniejsza sala koncertowa Warszawy. Dzięki niezwykłym warunkom akustycznym - studio posiada 2 sekundy naturalnego pogłosu – jest doskonałe do nagrywania muzyki powa­żnej, ­orkiestr, chórów, zespołów kameralnych. Ze względu na swoją kubaturę - 10.000 m3 (w tym powierzchnia estrady 330 m2) oraz 405 miejsc na widowni, studio jest również doskonałym miejscem do organizowania odczytów, konferencji, oraz spektakli teatralno-muzycznych. W studiu odbywają się zarówno koncerty muzyki klasycznej (symfoniczne i kameralne), jak i rozrywkowej oraz ludowej, festiwale i konkursy muzyczne. Wiele z nich jest rejestrowana i transmitowana do innych radiofonii zagranicznych. Stanowią one istotny wkład Polskiego Radia w sezon koncertowy Europejskiej Unii Radiowej.

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne