1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Sinfonia Varsovia w Warszawie

Sinfonia Varsovia

Orkiestra Sinfonia Varsovia (Warszawa) to polska orkiestra symfoniczna założona w 1984 roku przez Yehudiego Menuhina oraz Franciszka Wybrańczyka. Zdobyła ona międzynarodową renomę, zagrała blisko 4000 koncertów na całym świecie. Została stworzona z myślą, że muzyka jest najbardziej uniwersalną ze sztuk. Orkiestra regularnie współpracuje z wybitnymi dyrygentami i solistami z całego świata. Organizuje liczne warsztaty, koncerty, festiwale, konkursy muzyczne, mające na celu popularyzację muzyki klasycznej i rozwijanie talentów młodych muzyków. Orkiestra stawia przede wszystkim na przekazywanie piękna i emocji, jakie niesie ze sobą muzyka, każde ich wykonanie jest niezwykle poruszające. Koncerty Sinfonia Varsovia obejrzycie ul. Grochowskiej 27 w Warszawie. Bilety do Sinfonia Varsovia dostępne są na kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!