Wyszukaj frazę:
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Pardon, To Tu w Warszawie

Pardon, To Tu

Otworzyliśmy Pardon, To Tu w 2011 r. i przez 10 lat, realizując autorski program, zorganizowaliśmy ponad 600 koncertów, spotkań autorskich i warsztatów plastycznych dla dzieci. Ponadto prowadzimy również księgarnię i sklep płytowy. Jeśli chodzi o koncerty to staramy się zapewnić naszym gościom zawsze jak najlepsze wspomnienia, organizując głównie koncerty spoza mainstreamu – od awangardy, free-jazzu, folku przez muzykę eksperymentalną, rock, singer-songwriter do afrobeatu i world music. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się nasze dwu- lub wielodniowe rezydencje koncertowe. Nasz program koncertowy jest niekomercyjny i nie jest wspierany finansowo z ministerialnych lub miejskich dotacji oraz sponsorów, dlatego chcielibyśmy bardzo podziękować naszym gościom i wszystkim artystom za wsparcie. Przez pierwsze 6 lat naszej działalności, klub Pardon, To Tu mieścił się w ścisłym centrum Warszawy przy Placu Grzybowskim. Pod koniec lutego 2017 nastąpiła konieczność przeprowadzki naszej klubokawiarni w związku z wyburzeniem dotychczasowego budynku. Na zaproszenie Nowego Teatru (znajdującym się na warszawskim Mokotowie) w 2017 r. i 2018 r. mogliśmy sezonowo (od maja do końca września) kontynuować naszą kulturalną i barową działalność. W miedzyczasie, od lutego 2017 r. pracowaliśmy nad naszym nowym całorocznym domem przy metrze Politechnika, którego otwarcie odbyło się 07.06.2019 koncertem “Orlando Julius & The Heliocentrics“. Dziś możemy Was zaprosić do Pardon, To Tu całorocznie, 7 dni w tygodniu, od godziny 9:00 (w weekendy od 10:00), do ostatniego gościa, nie tylko na wydarzenia kulturalne ale również całodniowo na śniadania, lunche, stałe pozycje z menu, smaczną kawę, oraz duży wybór dobrych alkoholi (piwa, wina, alkohole wysokoprocentowe). Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasz nowy dom. Bilety i wejściówki na wydarzenia Pardon, To Tu w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne