Spotkanie

Co ciągnie do siebie niedoszłego mordercę i stróża prawa? „Spotkanie” to sztuka o nietypowym spotkaniu dwóch ludzi stojących po przeciwnych stronach barykady, których paradoksalnie zbliżyło do siebie to, co powinno ich podzielić. Wielokrotny recydywista i policjant zdają się być od siebie uzależnieni. Jeden prowokuje, w cyniczny sposób opowiadając o motywach swych działań, drugi na tę prowokację się godzi, uparcie dążąc do zrozumienia swego rozmówcy. Co sprawia, że żaden nie chce zrezygnować z tej znajomości? Może to chęć otwarcia się przed kimś, może pragnienie bliskości, męskiej przyjaźni, a może potrzeba konfrontacji swego „ja” z innym „ja”, które z jednej strony staje się lustrem, a z drugiej negatywem, z którego próbujemy odczytać prawdę o samym sobie. „Spotkanie” to opowieść o samotności i potrzebie bliskości, o próbie zrozumienia siebie i drugiego człowieka, który mimo swej odmienności, czuje podobnie.

Organizator: Teatr Bakałarz

Występują

Adrian Tatrocki

Jakub Wierzejski

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Michał Orzyłowski

Opinie naszych Widzów

(3)

10/10

Spektakl zdecydowanie warty polecenia. Gra aktorska na najwyższym poziomie, reżyseria równie znakomita. Atmosfera tajemnicy i napięcia towarzyszy nam cały czas (choć nie brakuje elementów humorystycznych w dobrym guście). Teatr dla myślącego widza, zdecydowanie polecam.

em.....@gm...il.com | 5.10.2023

10/10

Jest powód, dla którego tak regularnie chodzę na spektakle Bakałarza – każdy z nich to inna bajka, ale każdy jest dobry. Sztuka ciekawa, wciąga widza i zanurza w historię. Jest nieco groteski i absurdu, które przewijają się przez dorobek Teatru Bakałarz. Mogę śmiało polecić, jedno z lepiej spędzonych popołudeń w tym roku.

ka.....@gm...il.com | 5.06.2023

7/10

Praktyka czyni mistrzami. Próbujcie dalej chłopaki.

ak.....@....pl | 4.02.2024

Adres i dojazd

Artefakt Cafe,

Dajwór 3, Kraków

Spotkanie

Kraków, Artefakt Cafe

nd., 10.12.2023

19:00

-,-

sprzedaż zakończona

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!