Wyszukaj frazę:
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Klub Kazimierz w Krakowie

Klub Kazimierz

Klub Kazimierz to miejsce o bogatej historii i różnorodnej działalności. Prowadzi on swoją działalność od 1975 roku, skupiając się na upowszechnianiu inicjatyw artystycznych oraz edukacji kulturalnej. Klub angażuje się w organizację spotkań kulturalnych i prezentacji, które są skierowane zarówno do seniorów, jak i do artystycznie uzdolnionej młodzieży. Jest również przystanią dla młodzieżowych grup teatralnych, zespołów chóralnych i stowarzyszeń. Klub Kazimierz posiada dwie sale wystawiennicze o atrakcyjnej, zabytkowej architekturze, które stanowią ważny atut tego miejsca. W tych salach regularnie odbywają się wernisaże, spotkania i inne wydarzenia artystyczne. Klub posiada także kameralną scenę teatralno-widowiskową, która znajduje się w urokliwym podwórzu. Na tej scenie odbywają się próby, koncerty, spektakle oraz zajęcia Centrum Aktywności Seniorów „Kazimierz" i innych zespołów związanych z klubem. Klub Kazimierz jest miejscem, gdzie różne grupy społeczne i artystyczne mają możliwość spotkania, prezentacji swoich talentów i rozwijania swoich pasji.

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne