Opowieść o prawdziwym Mikołaju

7.54
(28 ocen)
Czy my, dorośli wierzymy w Mikołaja? Czy mamy kogoś, komu powierzamy nasze marzenia? Co by było, gdyby jedno z dziecięcych pragnień nagle się spełniło? - odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w nowym przedstawieniu Teatru Piccolo pt. "Opowieść o prawdziwym Mikołaju", które jest również wspaniałą lekcją dla najmłodszych, w której dzieci nauczą się pokory i poczują mobilizację do wypełniania dobrych uczynków. Kilkadziesiąt lat temu, mały Mateusz, podopieczny łódzkiego sierocińca wysyła list do Mikołaja. Korespondencja jednak zostaje zagubiona i dopiero teraz, po latach, tuż przed kolejną Gwiazdką list dociera do adresata. Mikołaj postanawia zrezygnować z urlopu specjalnie po to, aby dostarczyć wymarzony prezent, jak się okazuje, dorosłemu już Mateuszowi. Czy dawny wychowanek domu dziecka jest w stanie ponownie uwierzyć w Mikołaja i jego ideały?

Czas trwania: 75 minut

Występują

Mieczysław Dyrda

Anna Wdowiak

Konrad Korkosiński

Ewa Sonnenburg

Włodzimierz Wdowiak

więcej+

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Włodzimierz Wdowiak Scenografia: Andrzej Raab

Opinie naszych Widzów

(7)

10/10

Atmosfera w teatrze piccolo była czarująca!!! Spektakl od pierwszej chwili trzyma w napięciu.... dobrze bawili się i dzieci i dorośli:)))

te.....@gm...il.com | 4.12.2023

10/10

Bardzo fajne przedstawienie, wprowadzajace dzieci w nastrój świąteczny + wizyta mikołaja. polecam.

n......@....pl | 4.12.2023

10/10

GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM DZIECIOM I DOROSŁYM RÓWNIEŻ!!!!

jo.....@tl...en.pl | 4.12.2023

10/10

Niezadługo ale dla dzieci ok, potem konkursy, prezenty, dzieci zadowolone

t......@....pl | 16.12.2019

7/10

Przedstawienie oceniam dobrze, jedyne do czego mam uwagi to brak wyraźnej informacji że po przedstawieniu mikołaj będzie rozdawał prezenty które muszą dostarczyć rodzice, spowodowało to zawód dziecka i nie tylko mojego. Biletów nie kupują dzieci więc warto by informację o tym że rodzice mają dostarczy prezenty umieścić wyraźnym dużym drukiem.

ma.....@po...ta.onet.pl | 4.12.2023

5/10

Niestety żart aktorów nie był śmieszny. Może źle trafiliśmy ponieważ teatr był nam polecony, natomiast niestety przedstawienie było niezbyt śmieszne. Jeden z aktorów mocno odbiegał poziomem, żartu od pozostałych aktorów, którzy bardzo się starali. Może damy temu miejscu jeszcze jedną szansę.

Na.....@nk...ka.com | 29.12.2023

1/10

Spektakl był nudny. Dzieci były znudzone. Jak dla mnie za mało się działo. Spektakl był z opóźnieniem. Za długa przerwa. Wielki minus za brak informacji aby kupić dziecku prezent. Po spektaklu Mikołaj wręczał zakupione przez rodziców prezenty. Niektórzy próbowali uratować sytuację i kupowali w teatralnym sklepiku słodycze. Sklepik był przygotowany nawet na torebki świąteczne więc takie sytuacje się zdarzają.

ew.....@....pl | 4.12.2023

Opowieść o prawdziwym Mikołaju

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzącym czasie, ale gdy pojawi się nowy termin, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!