Next to Normal

Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 130 zł.

Pamiętacie „Lot nad kukułczym gniazdem”? „Next to Normal” w podobny sposób zamienia trudny problem walki z chorobą psychiczną w dramat rodzinny o sile przekazu bomby burzącej. Goodmanowie to z pozoru normalni Amerykanie. Diana zajmuje się domem, Dan zarabia na utrzymanie. Ich córka Natalie jest muzycznym geniuszem i marzy o wyrwaniu się rodzinnego miasta, a syn Gabe – zbuntowanym nastolatkiem, przy tym oczkiem w głowie matki. Okazuje się jednak, że pod powierzchnią zwyczajności kryje się rodzinna tragedia, a Diana zmaga się z chorobą dwubiegunową. Postępy w chorobie sprawiają, że uporządkowany świat Goodmanów wali się jak domek z kart, a walka o utrzymanie pozorów normalności staje się być albo nie być dla całej rodziny. "Next to Normal" to rockowy musical o walce z chorobą psychiczną. W Stanach Zjednoczonych nagrodzono go Pulitzerem w dziedzinie dramatu oraz trzema nagrodami Tony, teatralnego odpowiednika Oscarów. Spektakl na Broadwayu wywołał sensację i został okrzyknięty przełomowym dziełem we współczesnych dziejach musicalu. Potężna dawka rocka w połączeniu z frapującym tematem pozwoliły zrewolucjonizować cały gatunek i od wielu lat przyciągają na całym świecie tłumy widzów. Spektakl zalecany dla widzów od 15 roku życia.

Organizator: Teatr Syrena

Występują

Katarzyna Walczak

Diana

Weronika Bochat-Piotrowska

Natalie

Piotr Janusz

Gabe

Maciej Maciejewski

Dr Madden

Przemysław Głapiński

Dan

więcej+

Realizacja

Twórcy Reżyseria: Jacek Mikołajczyk Kierownictwo muzyczne: Tomasz Filipczak Tłumaczenie: Jacek Mikołajczyk Choreografia i ruch sceniczny: Jarosław Staniek Współpraca choreograficzna: Katarzyna Zielonka Scenografia: Mariusz Napierała Kostiumy: Bożena Ślaga-Śmierzyńska Kierownik produkcji: Monika Walecka Zespół muzyczny Instrumenty klawiszowe / Dyrygent /Kierownictwo muzyczne / Przygotowanie wokalne: Tomasz Filipczak Skrzypce: Justyna Baran Gitara basowa: Paweł Bomert Wiolonczela: Anna Kuczok Gitara: Jan Malecha Perkusja: Grzegorz Poliszak

Opinie naszych Widzów

(23)

10/10

11/10 naprawdę. Wszystko było po prostu niesamowite

vl.....@gm...il.com | 9.02.2023

10/10

Muzyka na żywo i świetne wokale a do tego 'ludzka' historia - do obejrzenia i zastanowienia nad rolą rodziny w traumie i chorobie psychicznej, Polecam

ma.....@....pl | 24.01.2022

10/10

Nie wiedziałam, że tak trudny temat można przedstawić za pomocą musicalu w sposób ciekawy i prawdziwy. Jak dla mnie mogłoby być mniej śpiewu, więcej dialogów. Wiele kwestii wypowiadanych w trakcie śpiewania do szybkiej rockowej muzyki i dla mnie poprostu trudno było je zrozumieć. Choć rockowa muzyka- sama w sobie podobała się

iz.....@gm...il.com | 23.01.2022

10/10

Musical o trudnym temacie jednak pozostawia widza usatysfakcjonowanego dobrą sztuką. Były brawa na stojąco.

he.....@gm...il.com | 22.01.2022

10/10

Bardzo dobry, mocny spektakl. Świetna gra aktorska oraz przygotowanie wokalne aktorów. Serdecznie polecam!

an.....@....pl | 28.10.2021

10/10

Byłam, widziałam, pokochałam

ma.....@sp...ko.pl | 6.02.2020

10/10

Absolutely next to heavenly gorgeous! The vocals and the performance, the energy of the son and expression of the daughter, gorgeous leading actress and the husband. And Henry the sweetheart. Just wonderful - 11/10.

sa.....@ic...ud.com | 12.01.2020

10/10

smutny, przygnębiający, depresyjny musical - ciekawy eksperyment, ważki temat

an.....@po...ta.wp.pl | 10.01.2020

10/10

Spektakl jest trudny i dość dołujący, ale pokazuje wyjatkowa zlożoność problemów rodzinnych związanych z traumą, chorobą psychiczną, miłością... Aż trudno uwierzyć, że jeden spektakl może taką złożoność oddać. Gra aktorska wszystkich aktorów jest na najwyższym poziomie. Na mnie największe wrażenie zrobiła główna bohaterka grana przez Katarzynę Walczak oraz Gabe grany przez Marcina Franca - w obu przypadkach wspanaly wokal oraz ładunek emocjonalny. Polecam!

a_.....@....pl | 10.01.2020

10/10

Emocjonalny i bardzo dobrze zrobiony muzycznie

g......@gm...il.com | 9.12.2019

10/10

Idealne katharsis dla całych rodzin - spektakl rozwala system (w pozytywnym sensie - ale to się okaże dopiero po przerwie)!

jr.....@in...ia.pl | 20.11.2019

10/10

Trudny, rzadko poruszany problem przedstawiony odważnie i przejmująco. Momentami nieco groteskowy, momentami wzruszający do łez. Doskonała gra aktorów i to bez wyjątku. Dopełnieniem całości jest drapieżna muzyka, Tak jak drapieżnie pragniemy szczęścia, miłości i akceptacji, niezależnie od tego jacy jesteśmy.

an.....@gm...il.com | 7.10.2019

10/10

Kawał dobrej sztuki. Super muzyka, ciekawe kreacje aktorskie, ciekawa historia, choć nietypowy dla musicalu temat. Na pewno warto zobaczyć!

mo.....@....pl | 7.10.2019

10/10

Niezwykle poruszający, emocjonalny, traktujący o prawie normalnej rodzinie jak każdego z nas... Świetna rockowa muzyka, niespotykana w musicalach.

as.....@gm...il.com | 6.04.2019

9/10

Duże pozytywne zaskoczenie!

ra.....@gm...il.com | 28.05.2023

9/10

Wspaniała polska wersja nagradzanego musicalu. Bardzo emocjonalny, bardzo trudny. Świetnie napisana historia. Ciekawe i różnorodne piosenki. Świetne wykonania i gra aktorska.

an.....@gm...il.com | 11.04.2019

8/10

Podobał mnie się. Aktorzy śpiewając strasznie głośno wydzierali się do mikrofonów. Ciężko było coś zrozumieć. Ale taka jest formuła tego spektaklu.

iw.....@gm...il.com | 12.04.2019

7/10

Nie jest to spektakl wyśmienity, jednak można go obejrzeć. Dla laika może wydać się super, ale osoby która widziała więcej dobrych dramatycznych spektakli- raczej nie porwie. Fabuła dość nieskomplikowana. Czasu spędzonego nie żałuję, ale sztuka mnie nie porwała, drugi raz bym nie wróciła. Tematyka niby trudna, ale przedstawienie nieco banalne. Aczkolwiek gra aktorska pani Katarzyny Walczak wyśmienita, podobnie jak głos Pana Damiana Aleksandra i dramaturgia tworzenia głosem widowiska.

di.....@....pl | 30.11.2019

7/10

Głosy świetne za to fabuła słaba. Brak pomysłu na zakończenie.

vi.....@....pl | 20.11.2019

6/10

Dłużyzny, za dużo śpiewania, które było zwyczajnie zanudzające. Były momenty, jak np. wejście terapeuty, które dawały nadzieję, że w końcu zacznie się coś dziać. Ogólnie miało być na rockowo, a wyszły śpiewane "Okruchy życia".

al.....@gm...il.com | 27.01.2023

6/10

Nie porywa ani muzycznie ani fabularnie.

go.....@in...ia.pl | 14.10.2019

5/10

Spektakl porusza trudną tematykę depresji i utraty dziecka. Musical dość trudny.

an.....@gm...il.com | 10.11.2019

2/10

Super, że poruszany jest trudny temat chorób psychicznych, śmierci dziecka i traumy, ale akcja zbyt sfokusowana na głównie bohaterce, plus śpiewanie było jednym wielkim wyciem w większości, nagłośnienie było tak ustawione, że wróciłam do domu z migreną

tu.....@gm...il.com | 27.01.2023

Adres i dojazd

Teatr Syrena,

Litewska 3, Warszawa

Next to Normal

Warszawa, Teatr Syrena

cz., 22.02

19:00

-,-

sprzedaż zakończona

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!