Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn
CRS Ukiel

ZEW się budzi festiwal 2024

Lesko
Stadion Miejski

Matka

Warszawa
Teatr Ateneum

Pan Kleks. Powrót

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Bitwa o Broadway

Wrocław
Impart Centrum

Dreams

Warszawa
Teatr Capitol

Friends

Warszawa
Teatr Capitol

#kopciuszek

Warszawa
Teatr Capitol

DIVA 2. Lament królowej

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

KALYANI School Edition

Warszawa
Teatr Syrena

Niesamowite przygody 10 skarpetek

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Wzrusz Moje Serce

Warszawa
Teatr Ateneum

Kwartet

Warszawa
Teatr Ateneum

Spaghetti Poloneze

Warszawa
Scena Relax

NIENASYCENI

Warszawa
Garnizon Sztuki

Cudowna terapia

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

GREASE

Warszawa
Scena Relax

Zemsta

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Pokaz iluzji dla całej rodziny

Łowicz
Łowicki Ośrodek Kultury

CZARODZIEJSKI FLET. PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI / WOLFGANG AMADEUS MOZART

Warszawa
Muzeum Łazienki Królewskie

Once

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Boeing Boeing

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Abonament na szczęście

Warszawa
Scena Relax

VICTORIA / True Woman Show

Warszawa
Garnizon Sztuki

Co Jest Grane Festival 2024

Warszawa
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Nic się nie stało

Warszawa
Garnizon Sztuki

Gaye Su Akyol - Jedyny Koncert w Polsce

Warszawa
Pardon, To Tu

SEN NOCY LETNIEJ / FELIX MENDELSSOHN-BARTHOLDY

Warszawa
Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

Totalnie szczęśliwi

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Shida Shahabi - Jedyny Koncert w Polsce

Warszawa
Pardon, To Tu
Teatralna megaprodukcja Teatru Potem-o-tem. Grupa 60 widzów, w towarzystwie szalonego informatyka, udaje się autokarem do zabytkowego pałacu pod Warszawą na wirtualne wesele. Jeśli powiemy Wam, że to dopiero początek, to macie już pewność, że czeka Was nietypowe doświadczenie... Rok 2028. Społeczeństwo tonie w narastającym poczuciu osamotnienia. Z roku na rok wzrasta popularność wirtualnych programów rekompensujących brak relacji w świecie rzeczywistym. Leon Maks, genialny informatyk polskiego pochodzenia, przeprowadza test autorskiego programu z pogranicza neuropsychologii, bioinformatyki, virtual reality i hipnozy o nazwie Gluten Sex. Pierwszym testerem programu jest Julian, który dzięki Gluten Sex doświadczy wesela, którego nie było mu dane przeżyć w rzeczywistości. Widzowie spektaklu przyjmują rolę potencjalnych inwestorów programu Gluten Sex i przyglądają się wirtualnemu weselu, stając się biernymi uczestnikami wydarzeń. Twórca programu nie wie jednak, że jeden z widzów planuje hakerski atak na program. „Gluten Sex” to opowieść o samotności i próbie kompensowania rzeczywistości w wirtualnym świecie. To wizja niedalekiej przyszłości, w której zamknięci we własnych pokojach możemy przeżywać życie o jakim marzyliśmy. Uwaga: W kwietniu w roli w roli Poli Daty - Katarzyna Obidzińska Spektakl powstał we współpracy z Pałacem Lasotów. _______________________________________________________________ Spektakl rozpoczyna się w autokarze, który zabierze widzów z siedziby Potem-o-tem pod adresem Nowolipki 2 punktualnie o godzinie rozpoczęcia spektaklu. ZBIÓRKA: pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu w siedzibie Teatru Potem-o-tem (ul. Nowolipki 2/2a). Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia (pół godziny przed spektaklem) i skorzystania z toalety oraz naszego bufetu. PRZYJAZD AUTOKARU: 5 minut przed rozpoczęciem spektaklu. ODJAZD AUTOKARU: sprzed siedziby Potem-o-tem punktualnie o godzinie rozpoczęcia spektaklu. ______________________________________________ W spektaklu wykorzystane jest światło stroboskopowe.

Czas trwania: 180 minut

Organizator: Potem-o-tem

Występują

Wojciech Malajkat

Znany aktor

Piotr Piksa

Julian

Maria Sobocińska

Hela

Filip Kosior

Leon Maks

Marta Wągrocka

Pola Data

więcej+

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński SCENOGRAFIA: Julia Filińska KOSTIUMY: Irma Tylor MUZYKA: Piotr Skodowski VIDEO: Darek Redos GRAFIKA: Stefania Michera CHOREOGRAFIA: Barbara Synak

Opinie naszych Widzów

(248)

10/10

Super spektakl…inny niż wszystkie …jestem miłe zaskoczona …BYŁO SUPER POLECAM W 100%

ne.....@gm...il.com | 8.02.2024

10/10

Fajne, ciekawe, świetny kontakt z widzami. Inteligentny scenariusz fajnie zagrane

dz.....@....pl | 7.02.2024

10/10

Bardzo fajne przedstawienie. Niekonwencjonalna formuła, nowatorska. Super się bawiłam.

ad.....@gm...il.com | 7.02.2024

10/10

Wszystkie sztuki Potem o tem stawiają wysoko poprzeczkę, natomiast tę wyróżnia niestandardowe podejście do miejsca i konwencji. :) Polecamy osobom żądnym przygód. :)

e......@gm...il.com | 6.02.2024

10/10

Są teatry i jest potem-o-tem, wspaniała, niepowtarzalna sztuka, rozrywka i najlepszy pomysł na spędzenie piątkowego wieczoru.

ja.....@gm...il.com | 6.02.2024

10/10

Wspaniałe doświadczenie.

Ol.....@gm...il.com | 5.02.2024

10/10

Teatr kojarzony z eleganckim budynkiem i wydarzeniami podczas których obowiązkowy jest frak a przynajmniej muszka czy krawat to… już było. Podczas wydarzeń sygnowanych Marką Potem-o-tem przestaniesz myśleć o teatrach. Przestaniesz myśleć o sztuce. Oni zabiorą Cię na SZTUKĘ. To już kolejny raz z tymi mega zdolniachami. Na pewno nie był to raz ostatni.

Ma.....@gm...il.com | 4.02.2024

10/10

"To idzie młodość , młodość" !!! Tak trzymać !!! Uwielbiam oglądać na scenie aktorów niewypalonych zawodowo . Widać chochliki w oczach i ten czar...

gr.....@gm...il.com | 30.01.2024

10/10

Spektakl, który wciąga widza w wykreowany świat, skłania do myślenia, a przy tym urzeka dystansem i humorem. Jednak na docenienie zasługuje nie tylko sam spektakl, ale całe wydarzenie - włącznie z przerwami czy drogą powrotną. Widać było, że zostało ono przygotowane przez ludzi z pasją i zaangażowaniem, a także z dobrym wyczuciem widza. Aż miło wspierać takie inicjatywy. :)

ad.....@gm...il.com | 29.01.2024

10/10

Coś niesamowitego, niecodziennego, żywego, mądrego,, świetne teksty, doskonałe pomysły, wspaniali młodzi aktorzy! Jestem pid wielkim wrazeniem i spektaklu i teatru potem-o-tem. Wnosza nową przestrzeń, myśl i spojrzenie na teatr!!!! REWELACJA!!!

an.....@gm...il.com | 29.01.2024

10/10

Jest to mój kolejny spektakl Potem-o tem i znowu byłam niesamowicie zadowolona i bardzo pozytywnie zaskoczona tym wydarzeniem. Zagrane świetnie i super zabawa.

ja.....@....pl | 29.01.2024

10/10

Bardzo ciekawy, z jednej strony zabawny, ale daje do myślenia. Dla mnie było to przedstawienie, które pokazuje kompletnie inną perspektywę. Skojarzyłam spektakl z serialem Black Mirror, a ten ostatni uważam za znakomity. Na pewno będę wracać do Potem-o-tem

ju.....@gm...il.com | 28.01.2024

10/10

Fantastyczne wydarzenie! Świetnie się bawiłam. Na pewno wybiorę się na inne spektakle do Potem-o-tem.

99.....@gm...il.com | 28.01.2024

10/10

Bułka z makiem lepsza!! Było super, dziękujemy za hipnozę, było magicznie, kameralnie i z klasą, humor bardzo wyważony, nieoczywisty!

ca.....@gm...il.com | 28.01.2024

10/10

Jeśli zastanawiacie się czy warto, to rozwieję wszelkie wątpliwości - Bardzo warto. A najlepiej pójść "w ciemno", czyli nie sprawdzać o czym jest spektakl, czego dotyczy i jakie tematy porusza - jak tak zrobiłem, zabierając drugą połówkę na randkę "w ciemno" i okazało sie, że w wirtualnej rzeczywistości też może być fajnie :))) Dla mnie solidna pozycja w top 3 mojej dość dużej historii teatralnej. Świeżość, energia, zabawa, abstrakcja - piękna strona sztuki :)

wr.....@gm...il.com | 28.01.2024

10/10

Organizacja na luzie i z humorem ! Sztuka inspirująca zagrana z zaangażowaniem . Fajny pomysł na wieczór pełen zaskakujących i śmiesznych momentów . Polecam

da.....@do...wy.pl | 27.01.2024

10/10

Świetnie po nim spałem :P haha, bo był taki dobry, angażujący i kreatywny, że mój mózg po powrocie do domu, zasnął bez problemu bo udanym dniu pełnym wrażeniem! Na pewno pójde na inne sztuki tego teatru

a......@gm...il.com | 26.01.2024

10/10

To już mój 3 spektakl w Potem-o-tem :) kazdy był wspanialy i niepowtarzalny. Polecam bardzo dla każdego kto chciałby alternatywnie spojrzeć na teatr :)

ki.....@gm...il.com | 26.01.2024

10/10

Inny wymiar teatru. Zaskakujący w każdym detalu, momentami wzruszający, dający do myślenia, raczej zabawny (no raczej, że tak). Cieszę się, że Was odkryłem i z przyjemnością, utęsknieniem czekam na kolejne wydarzenia!!!

ra.....@gm...il.com | 5.04.2023

10/10

Oryginalny, zabawny i bardzo nietypowy spektakl.

ka.....@gm...il.com | 4.04.2023

10/10

Świetne przedstawienie, wyjątkowa interakcja z widzem, bardzo polecam to doświadczenie! Perfekcyjnie zagrane role, dużo humoru, skłaniający do refleksji.

ba.....@gm...il.com | 3.04.2023

10/10

powiew świeżości

bo.....@gm...il.com | 3.04.2023

10/10

Byliśmy z dziewczyną na „Gluten sex”, naprawdę energiczne i angażujące widowisko w niekonwencjonalnym formacie. Z chęcią przyjdziemy na inne tytuły

an.....@gm...il.com | 2.04.2023

10/10

Świetna zabawa, nietypowa realizacja

em.....@ew...on.pl | 2.04.2023

10/10

Bardzo fajny, zaskakujący i satysfakcjonujący spektakl!

ag.....@gm...il.com | 20.03.2023

10/10

To był najjaśniejszy wieczór w tym roku. Pełen niespodzianek, pełen pozytywnych wrażeń. Jestem pełna podziwu dla młodych ludzi, którzy wkładają tyle serca w tworzenie sztuki, spełniając przy tym swoje marzenia a nam dając wiele radości. Pozdrowienia dla całej ekipy a w szczególności dla pana Ryszarda. Wciąż jestem ciekawa, jak to się stało, Panie Ryszardzie, że Twoja bułka się zaświeciła :))) Serdeczności, Aneta

ya.....@po...ta.onet.pl | 19.03.2023

10/10

Taki format to zupełnie coś innego. Aktorzy zachęcili by znów się z nimi spotkać. Na pewno skorzystamy z innych repertuarów. Polecajka!

ag.....@....pl | 19.03.2023

10/10

Spektakl niepowtarzalny w swojej formule: rzeczywista podróż do wirtualnego świata przyszłości. Ku zabawie i ku przestrodze... Tym bardziej że to, co Twórcy przewidzieli pięć lat temu, już tu jest...

ak.....@....pl | 11.02.2023

10/10

Kochani, doświadczyć takiego przeżycia to coś unikatowego. Przesłanie spektaklu stale aktualne. Prawda, kameralność, oryginalność i dobra zabawa GWARANTOWANE.

iw.....@gm...il.com | 10.02.2023

10/10

Dynamiczny, ciekawy, pomysłowy. Polecam!! Fajna ekipa aktorów! 😀

so.....@gm...il.com | 10.02.2023

10/10

Rewelacja! Kolejny raz wybraliśmy sie na spektakl w wykonaniu Pote o tem i nie zawiedlismy się! Suepr udany wieczór! Dzięujemy!

ga.....@tl...en.pl | 10.02.2023

10/10

Ciekawy rodzaj teatru, zamknięty w niestandardowej formie. Wspaniały kontakt z publiką, jednak fani klasyki mogą mieć problem, aby się w tym odnaleźć. Niemniej polecam.

fe.....@gm...il.com | 10.02.2023

10/10

Wspaniały spektakl bardzo dobrej ekipy aktorów. Niecodzienna forma i ciekawa opowieść. Bardzo ładna scenografia.

po.....@ml...ns.pl | 9.02.2023

10/10

POLECAM! Super się bawiliśmy, bardzo pomysłowe wydarzenie. Aktorzy top, jestem zachwycona umiejętnościami :)

zo.....@gm...il.com | 9.02.2023

10/10

Warto, budują napięcie

lu.....@gm...il.com | 9.02.2023

10/10

Fenomentalny pomysł z tym wypadem autokarem poza miasto. 12/10

to.....@gm...il.com | 31.01.2023

10/10

Super ludzie, Super spektakl. Szczerze polecam każdemu!

lu.....@....pl | 23.01.2023

10/10

Świetne doświadczenie, choć dla osób rozumiejących abstrakcję i konkretny typ żartu. No, kocham ich miłością wielką ! To moj trzeci spektakl. Każdy inny, każdy cudowny. Świetnie spędzany czas :)

sp.....@gm...il.com | 21.01.2023

10/10

Warto się wybrać, ludzie z pasją, 3 godziny mija jak 5 minut. Już w autokarze jest mega wesoło. Nie mogę doczekać się kolejnych spektakli.

dk.....@gm...il.com | 20.01.2023

10/10

Coś wspanialego

zo.....@gm...il.com | 20.01.2023

Zwiastuny

Adres i dojazd

Potem-o-tem, Odjazd autokaru sprzed siedziby Potem-o-tem (ul. Nowolipki 2) punktualnie o godzinie rozpoczęcia spektaklu. Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia (pół godziny przed spektaklem) i skorzystania z toalety oraz naszego bufetu.

ul. Nowolipki 2, Warszawa

Gluten Sex

Warszawa, Potem-o-tem

nd., 21.04

19:00

-,-

sprzedaż zakończona

pn., 22.04

19:00

od 120 zł

ostatnie miejsca

wt., 23.04

19:00

od 120 zł

dostępne miejsca

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!