Teatralna megaprodukcja Teatru Potem-o-tem. Grupa 60 widzów, w towarzystwie szalonego informatyka, udaje się autokarem do zabytkowego pałacu pod Warszawą na wirtualne wesele. Jeśli powiemy Wam, że to dopiero początek, to macie już pewność, że czeka Was nietypowe doświadczenie... Rok 2028. Społeczeństwo tonie w narastającym poczuciu osamotnienia. Z roku na rok wzrasta popularność wirtualnych programów rekompensujących brak relacji w świecie rzeczywistym. Leon Maks, genialny informatyk polskiego pochodzenia, przeprowadza test autorskiego programu z pogranicza neuropsychologii, bioinformatyki, virtual reality i hipnozy o nazwie Gluten Sex. Pierwszym testerem programu jest Julian, który dzięki Gluten Sex doświadczy wesela, którego nie było mu dane przeżyć w rzeczywistości. Widzowie spektaklu przyjmują rolę potencjalnych inwestorów programu Gluten Sex i przyglądają się wirtualnemu weselu, stając się biernymi uczestnikami wydarzeń. Twórca programu nie wie jednak, że jeden z widzów planuje hakerski atak na program. „Gluten Sex” to opowieść o samotności i próbie kompensowania rzeczywistości w wirtualnym świecie. To wizja niedalekiej przyszłości, w której zamknięci we własnych pokojach możemy przeżywać życie o jakim marzyliśmy. Uwaga: W marcu i kwietniu w roli w roli Poli Daty - Katarzyna Obidzińska Spektakl powstał we współpracy z Pałacem Lasotów. _______________________________________________________________ Spektakl rozpoczyna się w autokarze, który zabierze widzów z siedziby Potem-o-tem pod adresem Nowolipki 2 punktualnie o godzinie rozpoczęcia spektaklu. ZBIÓRKA: pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu w siedzibie Teatru Potem-o-tem (ul. Nowolipki 2/2a). Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia (pół godziny przed spektaklem) i skorzystania z toalety oraz naszego bufetu. PRZYJAZD AUTOKARU: 5 minut przed rozpoczęciem spektaklu. ODJAZD AUTOKARU: sprzed siedziby Potem-o-tem punktualnie o godzinie rozpoczęcia spektaklu. ______________________________________________ W spektaklu wykorzystane jest światło stroboskopowe.

Występują

Wojciech Malajkat

Znany aktor

Piotr Piksa

Julian

Maria Sobocińska

Hela

Filip Kosior

Leon Maks

Marta Wągrocka

Pola Data

więcej+

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński SCENOGRAFIA: Julia Filińska KOSTIUMY: Irma Tylor MUZYKA: Piotr Skodowski VIDEO: Darek Redos GRAFIKA: Stefania Michera CHOREOGRAFIA: Barbara Synak

Opinie naszych Widzów

(228)

10/10

Inny wymiar teatru. Zaskakujący w każdym detalu, momentami wzruszający, dający do myślenia, raczej zabawny (no raczej, że tak). Cieszę się, że Was odkryłem i z przyjemnością, utęsknieniem czekam na kolejne wydarzenia!!!

ra.....@gm...il.com | 5.04.2023

10/10

Oryginalny, zabawny i bardzo nietypowy spektakl.

ka.....@gm...il.com | 4.04.2023

10/10

Świetne przedstawienie, wyjątkowa interakcja z widzem, bardzo polecam to doświadczenie! Perfekcyjnie zagrane role, dużo humoru, skłaniający do refleksji.

ba.....@gm...il.com | 3.04.2023

10/10

powiew świeżości

bo.....@gm...il.com | 3.04.2023

10/10

Byliśmy z dziewczyną na „Gluten sex”, naprawdę energiczne i angażujące widowisko w niekonwencjonalnym formacie. Z chęcią przyjdziemy na inne tytuły

an.....@gm...il.com | 2.04.2023

Zwiastuny

Gluten Sex

Brak terminów w najbliższym czasie

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne