Dwa serduszka, czyli auxiliańska ballada o miłości — spektakl walentynkowy

Dwójka przyjaciół z dzieciństwa modli się o spotkanie miłości. Nieoczekiwanie okazuje się, że modlitwy wysłuchuje Bóg Słońce, który składa im niejednoznaczną obietnicę – każde z nich ma szansę odnaleźć swoją drugą połowę. Muszą jednak wyruszyć w podróż do miejsca, gdzie słońcu najłatwiej dotrzeć do ziemi, a na znalezienie go mają jedynie dwa tygodnie. Jak potoczą się losy dwójki przyjaciół i co wydarzy się po upływie wyznaczonego czasu? Jest tylko jeden sposób, aby poznać zakończenie tej opowieści… Miłość, podróże i śpiew – to wszystko i wiele wiele więcej znajdziemy w baśniowej opowieści o miłości przedstawionej przez Chór Kameralny Auxilium. Koncert „Dwa serduszka, czyli auxiliańska ballada o miłości” to muzyczna podróż pełna niespodzianek i wzruszeń. Baśniowa koncepcja koncertu pozwoli widzom przenieść się do świata fantazji, w którym wszystko jest możliwe. Ograniczać ich będzie jedynie wyobraźnia. O to jednak, aby pracowała ona na pełnych obrotach, zadba Chór Kameralny Auxilium, przedstawiając słuchaczom bardzo szeroki zakres repertuaru. Od mistrzów doby renesansu przez muzykę ludową aż do najnowszej. Chór Kameralny Auxilium jak zwykle wymknie się ramom klasycznego koncertu chóralnego, proponując swoim słuchaczom nieoczywistą formę mariażu muzyki wokalnej z elementami spektaklu teatralnego. Spektakl odbywa się w piwnicy Teatru Loch Camelot. Miejsca są nienumerowane.

Czas trwania: 60 minut

Organizator: Chór Kameralny Auxilium

Występują

Ireneusz Baran

tenor

Joanna Berska

sopran, solistka

Łukasz Bubula

baryton, solista

Jakub Figus

narrator, baryton

Anna Jedlikowska

sopran

więcej+

Realizacja

dyryguje Stanisław Rzepiela balladę 12-zgłoskowcem napisał Jakub M. Figus widownię obsługuje Agnieszka Siwek światłem czaruje Adam Róg

Opinie naszych Widzów

(16)

10/10

przyjemny koncert, kameralna sala. kilka niespodziewanych zwrotów akcji.

ag.....@on...et.eu | 12.02.2024

10/10

Występ świetnie przygotowany. Uważam, że chór kameralny dał z siebie wszystko. Było wspaniale!

da.....@gm...il.com | 12.02.2024

10/10

Spektakl bardzo mi się podobał. Zabawna, mądra i zręcznie opowiedziana fabuła, piękny śpiew, bardzo ciekawy repertuar! Dziękuję za wspaniale spędzony czas :). Chętnie obejrzałabym ten spektakl ponownie.

am.....@gm...il.com | 12.02.2024

10/10

Było super! Uwielbiam koncerty auxilium - zaskakująca i nietypowa forma. Trzymam kciuki i na pewno przyjdę na następny występ.

do.....@gm...il.com | 13.03.2023

10/10

Bardzo ciekawy spektakl z piękną, baśniową, autorską narracją, klimat pozwala zanurzyć się w muzykę i wędrować z chórem i bohaterami. Wysoki poziom muzyczny i nieoczywisty, ale trafny dobór repertuaru. Gorąco polecam.

wo.....@gm...il.com | 22.02.2023

10/10

Wspaniale zaśpiewana historia miłości. Chór Auxillium z ogromną lekkością porywa słuchacza w podróż do odległych zakątków świata a nawet do jego podziemia. Aranżacje utworów dają niemałą przyjemność w odbiorze. Polecam serdecznie!

ja.....@gm...il.com | 20.02.2023

10/10

Po piersze dobrze się bawiłam. Po drugie powinniście to nagrać i puścić w radio np. na Walentynki. Po trzecie najbardziej podobaly mi się polskie utwory. Wieczór pełen miłych zaskoczeń: melodie które gdzieś się słyszało, soliści, śpiewajacy Dyrygent i to jak.... polecam 😉

an.....@gm...il.com | 31.08.2022

10/10

Bardzo ciekawy spektakl i opowieść na nim opowiedziana. Chętnie wybiorę się jeszcze raz!

wo.....@gm...il.com | 29.08.2022

10/10

Różnorodna muzyka, chórzyści bardzo zaangażowani , miło i radośnie spędzony czas :))

ab.....@....pl | 28.07.2022

10/10

Fajny temat bardzo dobre wykonanie generalnie bardzo miły wieczór.

sy.....@gm...il.com | 25.07.2022

10/10

Fantastyczna opowieść, zabawna, lekka i jednocześnie z przesłaniem, oprawiona cudownym śpiewem chóru. Znakomicie dobrane pieśni, wykonanie bezkonkurencyjne. Serdecznie polecam :)

mr.....@gm...il.com | 23.07.2022

10/10

Świetny koncert, chór i dyrygent rewelacyjni! Opowieść dwunastozgłoskowcem urocza, Panie Jakubie, proszę pisać, pisać, pisać! Pozdrawiam serdecznie!

kl.....@gm...il.com | 23.07.2022

10/10

Drodzy Artyści - dziękuję za miły muzyczny wieczór. Tworzycie piękno i dajecie innym to co w Was najlepsze :-) Tak trzymać. Ps. Na bis można jeszcze zaśpiewać El grillo - a publiczność na pewno chętnie by z Wami dialogowała tym - dalle beve grillo canta

ir.....@gm...il.com | 20.07.2022

10/10

Bardzo dziękuję za piekna kulturowa ucztę. Było pysznie!;) Wasze ogromne zaa gazowanie,które pozwoliło zbudować na scenie wyjątkowo barwny i emocjonalny przekaz. Przez uszy do serca;) Gratuluje!

ly.....@gm...il.com | 18.07.2022

9/10

Bardzo mi się podobało. Polecam.

ja.....@....pl | 25.07.2022

8/10

Dziesięć serduszek na dwa! :)

jo.....@gm...il.com | 24.07.2022

Adres i dojazd

Teatr Loch Camelot, Piwnica

ul. Świętego Tomasza 17, Kraków

Dwa serduszka, czyli auxiliańska ballada o miłości — spektakl walentynkowy

Kraków, Teatr Loch Camelot

nd., 18.02

18:00

-,-

sprzedaż zakończona

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!