Patrycja Przyborowska

9,6 / 10

15 oddanych głosów

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Dwa serduszka, czyli auxiliańska baśń o miłości

Muzyczny

Dwójka przyjaciół z dzieciństwa modli się o spotkanie miłości. Nieoczekiwanie okazuje się, że modlitwy wysłuchuje Bóg Słońce, który składa im niejednoznaczną obietnicę – każde z nich ma szansę odnaleźć swoją drugą połowę. Muszą jednak wyruszyć w podróż do miejsca, gdzie słońcu najłatwiej dotrzeć do ziemi, a na znalezienie go mają jedynie dwa tygodnie.

Jak potoczą się losy dwójki przyjaciół i co wydarzy się po upływie wyznaczonego czasu? Jest tylko jeden sposób, aby poznać zakończenie tej opowieści…

Miłość, podróże i śpiew – to wszystko i wiele wiele więcej znajdziemy w baśniowej opowieści o miłości przedstawionej przez Chór Kameralny Auxilium. Koncert „Dwa serduszka, czyli auxiliańska baśń o miłości” to muzyczna podróż pełna niespodzianek i wzruszeń. Baśniowa koncepcja koncertu pozwoli widzom przenieść się do świata fantazji, w którym wszystko jest możliwe. Ograniczać ich będzie jedynie wyobraźnia. O to jednak, aby pracowała ona na pełnych obrotach, zadba Chór Kameralny Auxilium, przedstawiając słuchaczom bardzo szeroki zakres repertuaru. Od mistrzów doby renesansu przez muzykę ludową aż do najnowszej. Chór Kameralny Auxilium jak zwykle wymknie się ramom klasycznego koncertu chóralnego, proponując swoim słuchaczom nieoczywistą formę mariażu muzyki wokalnej z elementami spektaklu teatralnego.

Spektakl odbywa się w piwnicy Teatru Loch Camelot. Miejsca są nienumerowane, a ich sprzedaż odbywa się wyłącznie na portalu ewejsciowki.pl.

Szczegóły