20 lexusów na czwartek

PRZYWITAJ 2024 ROK W POTEM-O-TEM! W ostatni wieczór grudnia „20 lexusów na czwartek” zagramy dwukrotnie. Oba wydarzenia będą się różnić, lecz niezależnie od wyboru, zapewniamy, że będzie to niezapomniane i wyjątkowe doświadczenie. SPEKTAKL O GODZ. 17:00, CZYLI WPROWADZENIE W SYLWESTROWY NASTRÓJ. Oprócz sylwestrowej muzyczno-wokalnej atmosfery i wprowadzenia gości w szampański nastrój, wzniesiemy wspólnie uroczysty toast. Wyśmienite samopoczucie zostanie z widzami na kilka kolejnych dni. A wiadomo przecież, że jaki Nowy Rok taki cały rok! SPEKTAKL O GODZ. 21:00, CZYLI PRZYWITANIE NOWEGO ROKU W POTEM-O-TEM! Poza wyjątkową sylwestrową atmosferą, uraczymy Państwa ciepłym poczęstunkiem w stylu tajskim. Wspólny toast połączymy z uroczystym, muzycznym odliczaniem do Nowego Roku! OPIS SPKETAKLU 20 Lexusów na czwartek" to musicalowa opowieść o współczesnych uzależnieniach. Grupa Potem-o-tem zaprasza na spotkanie z Coach Elą, która podczas swojej wizyty w Warszawie przeprowadzi autorską sesję terapeutyczną czerpiącą z technik japońskiego mistrza harmonii i wewnętrznego spokoju Takashi Fakaito. Co zastąpiło nam absolut? Do czego możemy się zwrócić, w świecie, w którym poważna refleksja filozoficzna i namysł teologiczny są niespotykane? Co nie pozwala znaleźć nam wewnętrznego spokoju, drażni, przeszkadza, ale nie możemy bez tego żyć? Bohaterowie sztuki są uzależnieni od pracy, relacjonowania swojego życia w Internecie, od zdrowego żywienia i nie tylko... Podczas autorskiej sesji musical therapy odkryją przed widzami swoje problemy, a właściwie wyśpiewają je i zatańczą. We listopadzie i grudniu: w roli Alex - Maria Sobocińska w roli Karola - Piotr Piksa ________________________________________________ W spektaklu wykorzystane jest światło stroboskopowe.

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Marcin Zbyszyński SCENOGRAFIA: Joanna Załęska MUZYKA: Skodo i Filip Grycmacher CHOREOGRAFIA: Natalia Kielan KOSTIUMY: Irma Tylor VIDEO: Darek Redos GRAFIKA: Stefania Michera ASYSTENTKA REŻYSERA: Aleksandra Uma SYSTENTKA KOSTIUMOGRAFKI- Barbara Wrona PROMOCJA: Joanna Młynarska GOŚCINNIE W PROJEKCJACH: Małgorzata Zajączkowska Mariusz Jakus Jerzy Radziwiłowicz

Opinie naszych Widzów

(202)

10/10

Świetny spektakl, super obsada, bardzo mile spędzony wieczór!

Jo.....@....pl | 1.12.2023

10/10

Świetne przedstawienie, angażujące publiczność. Baaardzo dziekujemy wspaniałym aktorom za rozrywkę ale poruszającą współczesne tematy. Gorąco polecamy!!!

iw.....@ga...yk.eu | 1.12.2023

10/10

Rewelacja! Polecam!

ma.....@gm...il.com | 28.11.2023

10/10

Genialny, świeży, szalony, z dużą porcją błyskotliwego dowcipu👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Ag.....@....pl | 28.11.2023

10/10

Świetny spektakl- doskonała gra aktorów muzyka i jakże prawdziwa nasza aktualna historia

Do.....@bo...le.com | 28.11.2023

Adres i dojazd

Potem-o-tem,

Nowolipki 2/2a, Warszawa

20 lexusów na czwartek

Warszawa, Potem-o-tem

sb., 10.06

19:00

-,-

sprzedaż zakończona

sb., 30.12

19:00

od 100 zł

dostępne miejsca

nd., 31.12

17:00

od 170 zł

dostępne miejsca

nd., 31.12

21:00

od 250 zł

dostępne miejsca

Sprzedaż on-line zakończona. Skontaktuj się z organizatorem

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne