Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych

Pl. Hallera 5, Warszawa

W TEATRZE XL im. Artystów Zaangażowanych, podejmujemy ISTOTNE SPOŁECZNIE TEMATY w SATYRYCZNY I BEZKOMPROMISOWY SPOSÓB.
O wyjątkowy poziom, niebanalnej rozrywki dbamy od 2012 roku.
Od 28 listopada 2019 TEATR XL ma swoją siedzibie na Placu Hallera 5 lok. 10a w Warszawie. W przestrzeni, którą nazwaliśmy TU MI WOLNO.

Komediowy repertuar TEATRU XL im. Artystów Zaangażowanych, odnosi się do kwestii ważnych dla mieszkańców stolicy, dla współczesnych Polaków. Prowokuje do refleksji nad sobą i otaczającą rzeczywistością poprzez śmiech i rozrywkę.
TEATR XL ogranicza scenografię do symbolicznej, ale kładzie nacisk na relacje aktor - widz.

TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych, współpracuje z ośrodkami teatralnymi na całym świecie m.in. z Crearc we Francji, Teatrem Litensky w Omsku, Performing Arts at PUC w Rio de Janeiro, Instituto Teatrale Europeo w Rzymie, celem nieustannego rozwoju artystów, wymiany myśli i poszukiwań twórczych.
Jako jedyny teatr w Polsce zajmuje się również spektaklami realizowanymi metodą Teatru Forum (TF), podczas których odpowiednio poprowadzony widz, przekształca się w aktywnego uczestnika i współtwórcę spektaklu, co w założeniu TF jest społecznie wyzwalające.
Przy TEATRZE XL działa XS w XL Teatr, który jest ogniskiem teatralnym dla
dzieci i młodzieży.

Inspirowaliśmy i robimy to dalej, wybierając na swoje siedziby miejsca niekojarzone z teatrem jak Państwowe Muzeum Etnograficzne (sezon 2013/2014) , Stadion Narodowy (sezony 2014/15, 2015/16, 2016/2017) czy słynny klub Niebo (sezon 2017/18, 2018/2019).
Od sezonu 2019/20 zapraszamy do siedziby naszego Teatru w stworzonym przez nas miejscu o zwracającej uwagę nazwie TU MI WOLNO.


TU MI WOLNO przy Placu Hallera 5 to miejsce zaangażowane kulinarnie, społecznie i kulturalnie.

Kasa otwarta na godzinę przed każdym spektaklem.
Rezerwacje i przedsprzedaż: rezerwacje.teatrxl@teatrxl.com | tel. 500 261 813

Istnieje możliwość zamówienia spektaklu przez firmy.

Repertuar TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych w Warszawie