Tożsamość Willa - zdjęcie Tożsamość Willa - zdjęcie Tożsamość Willa - zdjęcie Tożsamość Willa - zdjęcie Tożsamość Willa - zdjęcie Tożsamość Willa - zdjęcie Tożsamość Willa - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

8,5 / 10

Tożsamość Willa

Kucharka z Kombinatu, Ronald Reagan i Lenin na jednej scenie. Niemożliwe?

A jednak! Znane z absurdalnego poczucia humoru siostry – Gabriela i Monika Muskały - w swoim najnowszym spektaklu, zabierają nas w surrealną i pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji podróż po Nowej Hucie. Nie dziwi więc, że na placu Centralnym spotykamy dawnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, w Emausie – Agnieszkę z „Człowieka z marmuru”, a u psychologa – pomnik Lenina, który stracił pamięć. To, co przeszłe miesza się z teraźniejszością w zaskakujących i tragikomicznych wydarzeniach.

Jeśli jesteście głodni humoru, chodźcie z nami na pierogi do Stylowej, na ryby nad Zalew Nowohucki lub weźcie udział w sentymentalnym spotkaniu po latach, na którym ludzką formę przybiorą takie ikony Nowej Huty jak: Bar Centralny, Meksyk czy zliftingowany Dom Młodego Robotnika.

Na scenie występują między innymi Tadeusz Łomnicki, Beata Schimscheiner, Piotr Franasowicz, Małgorzata Kochan, Krystian Pesta, Andrzej Franczyk.

Czas trwania: 100 minut

Realizacja

REŻYSERIA GABRIELA MUSKAŁA

DRAMATURG MONIKA MUSKAŁA

SCENOGRAFIA JUSTYNA ŁAGOWSKA

MUZYKA DAWID SULEJ RUDNICKI

KONSULTACJE CHOREOGRAFICZNE JUSTYNA KACZMARSKA

PROJEKCJE SŁAWOMIR ZALEWSKI

ASYSTENT REŻYSERA TADEUSZ ŁOMNICKI

ASYSTENT DRAMATURGA DANIEL SOŁTYSIŃSKI

ASYSTENT SCENOGRAFA ANNA ROGÓŻ

INSPICJENT ANITA WILCZAK - LESZCZYŃSKA / ANKA RYŚ

Teatr Ludowy - Adres i dojazd

ul. Osiedle Teatralne 34, Kraków

http://www.ludowy.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.