Błysk Rekina - zdjęcie Błysk Rekina - zdjęcie Błysk Rekina - zdjęcie

Błysk Rekina

Sparkleshark to teatr dla wielbicieli filmów akcji! Rockowa muzyka! Świetne teksty! Brawurowe popisy taneczne! Młodość i niesamowita energia! Cool!

Na dachu wieżowca znalazł sobie kryjówkę szkolny outsider - poeta i nadwrażliwiec. Kiedy jego azyl odkrywają dziewczyny, jedynym zagrożeniem jest śmiech i kpina, ale i te tracą siłę wobec stopniowej fascynacji tajemnicą i innością. Naprawdę niebezpiecznie robi się, kiedy na dach dociera szkolny osiłek - kulturysta i obiekt powszechnego podziwu - wraz ze swoimi kumplami. Kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji siły i wrażliwości?

Ze strzępów doświadczeń, strachów i marzeń młodych ludzi rodzi się baśń, która może wyzwolić ich z narzuconych sobie póz i głęboko skrywanych kompleksów. Opowieści towarzyszy świetna muzyka rockowa i brawurowe popisy taneczne. Zapraszamy zatem na ten rewelacyjny spektakl muzyczny, "Baśń przeciwko agresji" jak napisano o nim w jednej z licznych recenzji.

Na scenie występują między innymi Paweł Kumięga, Patrycja Durska, Marta Bizoń, Marcin Stec, Marcin Kalisz, Piotr Pilitowski.

Czas trwania: 100 minut
Źródło zdjęcia: http://ludowy.pl

Realizacja

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

Reżyseria: Jerzy Fedorowicz

Scenografia: Elżbieta Krywsza

Choreografia: Violetta Suska

Muzyka: Robert Lubera

Teksty Piosenek: Bronisław Maj

Światło: Piotr Trela

Asystent Reżysera: Piotr Piecha

Inspicjent: Anita Wilczak – Leszczyńska

Sufler: Martyna Rezner

Teatr Ludowy - Adres i dojazd

ul. Osiedle Teatralne 34, Kraków

http://www.ludowy.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.