W łóżku z rabusiem - zdjęcie W łóżku z rabusiem - zdjęcie W łóżku z rabusiem - zdjęcie W łóżku z rabusiem - zdjęcie W łóżku z rabusiem - zdjęcie W łóżku z rabusiem - zdjęcie W łóżku z rabusiem - zdjęcie

Średnia ocena

43 oddanych głosów
4 zainteresowane osoby

8,6 / 10

W łóżku z rabusiem

Czy siedem osób zmieści się w jednym łóżku?

William Worhington III i jego żona wyjeżdżają ze swojej dwustuakrowej posiadłości z szesnastopokojową rezydencją na weekend, każde z nich osobno – on na polowanie, ona w odwiedziny do matki. W rzeczywistości jednak oboje zorganizowali sobie tajne schadzki ze swoimi kochankami w uroczym domku na plaży przy ich posiadłości. Oczywiście, ich ścieżki nieuchronnie muszą się przeciąć, a w powietrzu wisi upragniony przez obojga rozwód. Do tego każde z nich pragnie również pozostać właścicielem słynnego na całym świecie naszyjnika Worthington, stanowiącego bezcenną rodową spuściznę. Nic bardziej prostszego, jak samemu go sobie ukraść. Czy trzeba dodawać, iż małżonkowie planują kradzież w tę samą noc? Pikanterii tej intrydze dodają tłum wplecionych w nią osób i rzeczy, z których każde udaje kogoś i coś innego – bełkotliwy prywatny detektyw, fałszywy naszyjnik, bardzo zdeterminowana nimfomanka, kochanka swojego kochanka udająca kochankę męża, aparat fotograficzny błyskający fleszem w nieodpowiednich momentach i dwie skąpo odziane zakonnice dzielące jedna spódnicę… Skąd oni wszyscy się wzięli i dlaczego kochanka męża leży w łóżku z kochankiem żony? I gdzie w końcu w tym wszystkim jest bezcenny naszyjnik…?

Nie możecie Państwo przegapić tej przezabawnej farsy doprowadzającej każdą sytuacje do absurdu, a jej bohaterów do palpitacji serca i zupełnego zagubienia w natłoku pozornie nielogicznych zdarzeń.

„W łóżku z rabusiem” to polska prapremiera znakomitej farsy Michaela Parkera, brytyjskiego pisarza mieszkającego w USA.Błyskotliwa inscenizacja, porywające tempo, znakomita obsada i nieustający śmiech.

Na scenie występują między innymi Joanna Koroniewska, Tomasz Dutkiewicz, Jan Jankowski, Marta Wierzbicka, Piotr Zelt, Elżbieta Romanowska.

Czas trwania: 140 minut
Źródło zdjęcia: www.teatrkomedia.pl

Realizacja

Tłumaczenie: Emilia Miłkowska

Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Tomasz Dutkiewicz

Reżyseria świateł: Olaf Tryzna

Opinie naszych widzów (14)

 • 10,0/ 10

  Doskonały spektakl.Potężny misz masz sceniczny okraszony cudowną grą aktorską.Polecam każdemu kto chciałby oderwać się chociaż na chwilę od naszej trudnej rzeczywistości przenosząc sie w sceniczną fabułę zabawy i śmiechu.

  fi.....@gm...il.com / 28 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Jesteśmy z mężem bardzo pozytywnie zaskoczeni spektaklem. Bardzo fajny! Lekko i przyjemnie się go oglądało ! Świetna gra aktorów … Aż zal , ze Warszawa tak daleko i nie można częściej 😉

  tr.....@tl...en.pl / 01 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Świetnie zagrana, lekka farsa! Nie każe myśleć o trzecim dnie mrocznej duszy i nie budzi kontrowersji. Na dzisiejsze czasy tego chyba trzeba!

  ma.....@gm...il.com / 13 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl, mistrzowsko bardzo dziękuje Marzena

  m......@gm...il.com / 04 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobra obsada, świetna P. Ela Romanowska! Z humorem, polecam

  na.....@....pl / 17 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Super spektakl polecam wszystkim 🤣

  an.....@sp...ko.pl / 17 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, bardzo zabawny i dobrze zagrany, bardzo polecam

  ag.....@gm...il.com / 17 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Podobał mi się nie Komedia świetna zabawa ubawiłam się po uszy teat przepiękny jeszcze wruce polecam wszystkim dobrej zabawy

  an.....@....pl / 27 listopada 2021

 • 9,0/ 10

  Dobra obsada, wartka akcja i sporo dobrego humoru. B

  ja.....@gm...il.com / 14 marca 2023

 • 8,0/ 10

  Całkiem zabawny spektakl. Polecam.

  lu.....@....pl / 09 lipca 2022

 • 8,0/ 10

  Bardzo fajna komedia, dobra obsada. Dużo śmiechu. Polecam

  ka.....@gm...il.com / 09 lipca 2021

 • 7,0/ 10

  Przedstawienie momentami śmieszne, ale w przeważającej części bez emocji. Nie czuję że straciłem czas, ale raczej bym nie rekomendował.

  ma.....@gm...il.com / 04 lipca 2022

 • 6,0/ 10

  Sprawnie zagrana sztampowa farsa. A zatem naiwność, powtarzalność, dobitność, przaśność. Natomiast jako zabawa może być. Drugi akt nieco przeciągnięty. Szczególne brawa dla Elżbiety Romanowskiej.

  pr.....@....pl / 04 lipca 2022

 • 2,0/ 10

  Humor slapstickowy, obowiązkowe epatowanie golizną w sposób niesmaczny. Po antrakcie, kiedy okazało się, że historia nigdzie nie zmierza marzyłem, żeby się już skończyło. Rozumiem, że to komedia, ale idąc do teatru nie spodziewam się, że dostanę poziom "Świata według Kiepskich"

  pa.....@gm...il.com / 26 listopada 2021

Teatr Komedia - Adres i dojazd

ul. Słowackiego 19a, Warszawa

http://www.teatrkomedia.pl/

Kup bilet