Metoda na wnuczka - zdjęcie Metoda na wnuczka - zdjęcie Metoda na wnuczka - zdjęcie Metoda na wnuczka - zdjęcie Metoda na wnuczka - zdjęcie Metoda na wnuczka - zdjęcie Metoda na wnuczka - zdjęcie Metoda na wnuczka - zdjęcie

Średnia ocena

44 oddanych głosów
230 zainteresowanych osób

8,2 / 10

Metoda na wnuczka

Pełne wigoru emerytki, zagadkowe telefony i kuszący świat reklam – oto najnowsza, totalnie zakręcona komedia, która rozbawi do łez każdego bez względu na PESEL! Niecodzienna sztuka, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy, pokazane jest w pełnej palecie barw. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!

Charyzmatyczne starsze panie są jak ogień i woda. Danuta (Aldona Jankowska/ Maria Winiarska), niepoprawna marzycielka, pomiędzy prezentacjami kosmicznie drogich garnków i ściereczek, gra w lotto zmotywowana fantazjami o podróży życia. Bożena (Dorota Kamińska) natomiast jest jak wino – im starsza tym…mocniejsza. Twardo stąpa po ziemi, choć jest absolutną fanką szybkiej jazdy na hulajnodze. Co się wydarzy, gdy w jednej chwili świat nieprzeciętnych seniorek zostanie wywrócony do góry nogami? Czy przyjacielowi z dawnych lat – Waldkowi (Robert Rozmus), uda się wyciągnąć damy z niezłych tarapatów? Podobno nie ma cwaniaka nad warszawiaka, ale gdy do akcji wkracza pełna kobiecych wdzięków, przebiegła Malwina (Agnieszka Wielgosz), wszystko się może zdarzyć. Do szalonego tańca z oszustami nieśmiało przygrywać będzie zakochany Mieczysław (Emilian Kamiński/ Marek Sadowski), bo doskonale wie „że najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”….

„Metoda na wnuczka” w reżyserii Emiliana Kamińskiego to przezabawna komedia z wątkiem kryminalnym w tle. Niecodzienna sztuka, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy, pokazane jest w pełnej palecie barw. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

Na scenie występują między innymi Robert Rozmus jako Rysiek, Dorota Kamińska jako Bożena, Paweł Burczyk jako Mieczysław, Maria Winiarska jako Danuta, Agnieszka Wielgosz jako Malwina, Aldona Jankowska jako Danuta.

Czas trwania: 120 minut
Źródło zdjęcia: https://teatrkamienica.pl/pl/top-spektakle/spektakle-dla-doroslych/135/metoda-na-wnuczka

Twórcy

Autor: Krzysztof Kędziora

Reżyseria: Emilian Kamiński

Opracowanie reżyserskie: Emilian Kamiński

Scenografia: Andrzej Lewczuk

Asystentka reż.: Olga Rawska

Opinie naszych widzów (19)

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobra sztuka. Uśmialiśmy się bardzo. Szczególnie dobra druga część spektaklu. Piękna kamienica, tworzona przez ludzi z pasją. Polecam!

  jr.....@gm...il.com / 17 września 2023

 • 10,0/ 10

  Miła rodzinna atmosfera, wspaniała gra aktorska. Polecam

  ka.....@au...af.pl / 04 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Spektakl rewelacyjny! Dużo humoru, świetna gra artystów. Dziękujemy Panie Emilianie.......

  zu.....@....pl / 02 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Super obsada, świetna realizacja teatralna.

  bi.....@wi...pi.pl / 01 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  śmieszna komedia - osadzona w polskich realiach, z lekko podanym wątkiem edukacyjnym oraz wspaniała obsada - najlepsza Aldona Jankowska, niesamowity talent komediowy! polecam szczególnie samotnym paniom w starszym wieku :)

  mo.....@....pl / 30 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  ŚWIETNA ZABAWA, POTRZEBNA PRZESTROGA W WESOŁEJ FORMIE

  mt.....@....warszawa.pl / 19 września 2022

 • 10,0/ 10

  Lekka komedia w mistrzowskim wykonaniu . Temat aktualny każdego dnia , pokazuje jak dajemy sobą manipulować , śmiejemy się sami z siebie . Brawo

  tk.....@....pl / 27 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Jesteście fenomenalni. Pozdrawiam z Zabrza

  bo.....@....pl / 26 kwietnia 2022

 • 10,0/ 10

  Dobrze się bawilam

  jo.....@....pl / 09 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Pani Aldonka jest genialna.Sztuka świetna

  ka.....@gm...il.com / 09 stycznia 2022

 • 10,0/ 10

  Super było znowu pójść do prawdziwego teatru.Metoda na wnuczka zabawna i edukacyjna ,napewno zabiorę rodziców, Kamienica jak zwykle miłe chwile .

  an.....@....pl / 24 sierpnia 2021

 • 9,0/ 10

  Spektakl rozrywkowy, p Dotota Kamińska i Robert Rozmus w świetnej formie, walor pouczajacybardziej dla osob 60+

  da.....@....pl / 05 września 2023

 • 9,0/ 10

  Bardzo fajna sztuka, doceniam grę aktorów. Sztuka pokazuje jak żwawi i chętni do życia z powerem są ludzie 50+. Polecam:)

  za.....@gm...il.com / 25 lipca 2022

 • 6,0/ 10

  Spektakl ratuje gra Pani Winiarskiej i pozostałych aktorów. Generalnie aktorzy z przesadą mówili za wolno, a żarty były przaśne (tak wiem, że to komedia, tylko szkoda, ze tak niskich lotów) - narzuca mi się takie porównanie: że ta sztuka dla teatru jest jak filmy Patryka Vegi dla kinematografii - niech sobie każdy dopowie.

  py.....@in...ia.pl / 10 października 2021

 • 6,0/ 10

  Fajna energia aktorów na scenie-tego nie można odebrać. Ale większość żartów w scenariuszu mam wrażenie mocno wymuszona po to żeby wyszła śmieszna komedia…

  ka.....@tl...en.pl / 09 października 2021

 • 4,0/ 10

  Dosyć słabe przedstawienie. Jeśli w zamiarze miała to być komedia to niestety wyszło słabo.

  wa.....@gm...il.com / 26 maja 2022

 • 2,0/ 10

  Pierwszy w moim zyciu spektakl, podczas ktorego widzowie wychodzili w trakcie, nawet nie doczekawszy przerwy (po przerwie też kilka osob nie wrocilo). No i myślałam, ze zarty z tego, jak to kobieta chce byc zgwalcona to może smiesza jeszcze niektorych na jakiejś melinie, ale niekoniecznie w zyciu, a tym bardziej miejscu ktore ma budować jakies wartosci i kulture.

  le.....@gm...il.com / 05 września 2023

 • 2,0/ 10

  Wrażenia z wczoraj pozostawiają wiele do życzenia. Seksistowskie żarty, biesiadowy humor, dowcip rodem od pijanego wujka z wesela. Przykro patrzeć na chałturę aktorów i współczuję mało ambitnego przedstawienia. Pierwszy raz w Teatrze Kamienica, którego nie chce powtarzać.

  wa.....@gm...il.com / 23 kwietnia 2022

 • 1,0/ 10

  Szkoda czasu...

  re.....@gm...il.com / 23 lutego 2022

Teatr Kamienica - Adres i dojazd

aleja Solidarności 93, Warszawa

http://teatrkamienica.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.