Ania z Zielonego Wzgórza - zdjęcie Ania z Zielonego Wzgórza - zdjęcie Ania z Zielonego Wzgórza - zdjęcie Ania z Zielonego Wzgórza - zdjęcie Ania z Zielonego Wzgórza - zdjęcie Ania z Zielonego Wzgórza - zdjęcie Ania z Zielonego Wzgórza - zdjęcie Ania z Zielonego Wzgórza - zdjęcie Ania z Zielonego Wzgórza - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy
70 zainteresowanych osób

9,0 / 10

Ania z Zielonego Wzgórza

Ania Shirley, nastoletnia bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery, romantyczna, osobliwa dziewczynka walcząca o swoje marzenia, roztaczająca wokół siebie wielka radość i miłość. Jej przygody od lat zachwycają, bawią i wzruszają czytelników.

Dziś specjalnie dla Młodych Widzów marzycielską Anię ożywimy na scenie Teatru 6.piętro. Tu skradnie serca swych opiekunów-Maryli i Mateusza- rozbawi Was do łez i pokaże, że wiara w marzenia czyni cuda, a bycie damą nie zależy od ilości kwiatów na kapeluszu, ale od tego jak potrafimy wybrnąć z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Niech na dzisiejszym przedstawieniu Ania zostanie Waszym przewodnikiem po Zielonym Wzgórzu i napełni Wasze serca radością!

Spektakl dla dzieci w wieku 8-13 lat.

Na scenie występują między innymi Joanna Pach-Żbikowska, Olga Sarzyńska , Anna Zagórska, Katarzyna Skarżanka, Witold Bieliński, Karol Stępkowski.

Czas trwania: 120 minut

Twórcy

Reżyseria: Karol Stępkowski

Muzyka: Mateusz Dębski

Scenografia: Małgorzata Grabowska-Kozera

Kostiumy: Małgorzata Grabowska-Kozera

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Spektakl suuper, Córka bardzo zadowolona. Polecam. Obsługa Teatru również bardzo miła ;)

  M......@gm...il.com / 30 maja 2022

 • 9,0/ 10

  Mocno okrojona wersja tej klasycznej opowieści, wybrano najbardziej pamietne sceny Bylam zaskoczona brakiem Gilberta, za to świetnie dobrani aktorzy

  ma.....@....pl / 29 listopada 2021

 • 9,0/ 10

  Bylam z 8-letnia córeczka i bardzo nam się podobało. Mała zachwycona i rozumiała sztukę. Aktorzy super dobrani do postaci.

  ma.....@....pl / 18 listopada 2019

 • 8,0/ 10

  Bardzo zabawna, ciepła opowieść

  iz.....@gm...il.com / 03 października 2022

Teatr Kamienica - Adres i dojazd

aleja Solidarności 93, Warszawa

http://teatrkamienica.pl/

Kup bilet