zAGATKOWY DOM - zdjęcie

zAGATKOWY DOM

Ruszamy w świat niezwykłych, zabawnych opowieści

Splątanych, zagmatwanych, że w głowie się nie mieści!

Dorota Gellner “Zawiłości miłości”

Nareszcie u siebie! Agatka i jej niesforne zwierzaki wprowadzają się do nowego domu. Ale jeszcze zanim zdążą dobrze posprzątać, z niezapowiedzianą wizytą przyjdzie cała zabawna rodzinka. Kot i pies cały czas rozrabiają, ale w razie kłopotów Agatka może liczyć na trochę magii…

Oj, będzie się działo! Mnóstwo dobrej zabawy, zwariowanych zdarzeń, wzruszających chwil i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ach! I jeszcze jedno - naprzeciwko mieszka przystojny sąsiad, ale to na razie tajemnica…

Akademia Teatralna otwiera swoją scenę dla dzieci autorskim spektaklem Kamili Straszyńskiej i Wojciecha Raszewskiego realizowanym w ramach “Projektu Zero”. To studencka inicjatywa oparta na współpracy Wydziału Aktorskiego, Aktorstwa Muzycznego i Reżyserii oraz zaproszonych twórców związanych z ASP i UMFC.

Bajka dla najmłodszych widzów z pewnością przypadnie do gustu także ich rodzicom. To nie tylko świetna rozrywka, ale także opowieść o tym, jak zawiłe potrafi nieraz być dogadywanie się z najbliższymi. Scenariusz oparty na klasycznych i lubianych bajkach Doroty Gellner wraz ze skomponowaną do spektaklu muzyką wykonywaną na żywo tworzy wybuśmiechową mieszankę!

Zapraszamy w niezwykły świat przygód głównej bohaterki, która zupełnie inaczej niż Piotruś Pan, tak bardzo chciałaby być już dorosła.

Na scenie występują między innymi Dorota Bzdyla jako Agatka, Konrad Żygadło jako Kot, Piotr Kramer jako Pies, Bartosz Bednarski jako Sąsiad, Monika Cieciora jako Matka, Mariusz Urbaniec jako Dziadek.

Czas trwania: 50 minut

Twórcy

SCENARIUSZ i REŻYSERIA: Kamila Straszyńska, Wojciech Raszewski

CHOREOGRAFIA: Iga Dzięgielewska

SCENOGRAFIA : Jan Zagdański

KOSTIUMY: Zula Poznańska

MUZYKA: Adrianna Furmanik - Celejewska

PRZYGOTOWANIE MUZYCZNE: Kamil Dominiak

Teatr Collegium Nobilium - Adres i dojazd

ul. Miodowa 22/24, Warszawa

http://tcn.at.edu.pl/

Kup bilet